“Şampiyonlar Ligi kupasını getireceğiz”

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
“Şampiyonlar Ligi kupasını getireceğiz”
Galatasaray’ın yatırımlar ve stattan sorumlu yönetim kurulu üyesi Emir Sarıgül, Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu oldu ve “Şampiyon olduktan sonra da söylemiştim. Yine söylüyorum. Galatasaray, Türkiye’ye getirmediği tek kupa olan Şampiyonlar Ligi Kupası’nı da getirecektir” dedi.

Sarıgül, final maçındaki başarılı futbolun iki kamp döneminin de çok iyi geçmesi ve arkadaşlık duygusunun üst düzeyde olmasından kaynaklandığını belirterek, “Taraftarımıza da güveniyoruz. Bu sezon içerideki her maçı 50 bin kişi önünde oynayacağız. Hamit bir dünya yıldızıdır, bunu tüm dünya biliyor. Çok iyi bir Galatasaraylıdır ve takımımızda çok başarılı olacak” diye konuştu.

İşte Emir Sarıgül’ün çok özel sözleri:

ERZURUM’DA MAÇTAN ÖNCE VE SONRAKİ TABLO TÜM TÜRKİYE’DE YAŞANMALI
Yönetim kurulu üyeleri olarak tam kadro Erzurum’daydık. Devre arasında Galatasaray seyircisi nezaketi, misafirperverliği hiç bir zaman elden bırakmaz; fakat zaman zaman duygusal reaksiyonlar da olabilir. Final maçının devre arasında taraftarımızın yanına gittik ve ikinci yarıda hiçbir tatsızlık yaşanmadı. Bir kez daha sesleniyorum; maçlardan önce yöneticilerimizin yaptıkları açıklamalarda çok daha fazla zerafete, hassasiyete önem vermeliyiz. Erzurum’da maçtan sonra yaşanan manzara bundan sonra tüm Türkiye’de yaşanır.

2 MÜKEMMEL KAMP DÖNEMİ GEÇİRDİK, BUNUN SEMERESİNİ FİNAL MAÇININ İLK DAKİKASINDAN İTİBAREN ALDIK
İki kamp dönemimiz de inanılmaz iyi geçti. Fenerbahçe maçında bunun neticilerini ilk dakikadan itibaren gördük. Ekibimiz, kırmızı karttan sonra sahada bir kişinin eksikliğini hissetirmeyecek şekilde, iki kişilik performans gösterdi ve 90 dakikayı bitirdi. Burada en önemli unsur, hazırlık döneminin çok iyi olması, futbolcuların kaynaşması ve bunun A’dan Z’ye yansıması neticisinde kupayı kazandık.

HAMİT DÜNYA YILDIZI, TÜM DÜNYA BUNU BİLİYOR
Hamit çok iyi bir Galatasaraylı kardeşim. Galatasaray çok önemli bir okul, başka bir kültürdür ve Türkiye’nin batıya açıyan kapısıdır. Hamit’in ilk geldiği günden bugüne nazaran çok daha iyi olduğunu, har maç daha iyi olduğunu görüyorum. Fakat Hamit zaten daha önce oynadığı müsabakalarda dünya starı olduğunu dünya kamuoyu bilyor. Hamit çok daha iyi olacaktır.

BU SEZON İÇERİDEKİ HER MAÇI 50 BİN KİŞİ ÖNÜNDE OYNARIZ
Kombine kart satışlarında en önde giden takımız, şu anda kombine kartımız kalmadı. Eğer biz Fiorentina maçını 50 bin kişi oynuyorsa, Galatasaray her maçını 50 bin kişi oynayacak. Biz de yöneticiler olarak keyif aylacağız, taraftarımıza muazzam bir futbol şöleni izlettireceğiz.

ARENA’DA TARAFTARI MUTLU EDECEK DEĞİŞİKLİKLER YAPTIK
Stat içerisinde taraftarı mutlu edecek değişiklikler yaptık. Yan yol bağlantıları için Bakanlığın 2013 yılı yatırım bütçesine aldığını biliyoruz. Sayın Başbakan’ın gerekli talimatları verdiğini biliyoruz. Alt bağlantı yollarının bir çoğu tamamlandı. Eksik kalanları da Ulaştırma Bakanlığımızla birlikte koordineli biçimde tamamlayacağız. İnanıyorum ki 1 ve 2 ay içerisinde tamamlayacağız.

ŞAMPİYONLAR LİGİ KUPASI’NIN TÜRKİYE’YE GETİRECEĞİZ
Lig bittikten sonra söylemiştim, yine söylüyorum: 80 milyon nüfuslu ülkemize getirmediğimiz tek kupa olan Şampiyonlar Ligi kupasını da getireceğiz. 80 milyon yurttaşımızı ay yıldzılı bayraklarla sokaklara dökeceğiz.

TRANSFERLER YAPILACAK
Galatasaraylılar hiç merak etmesin, hiç bir sorun olmaz. Başkanımız Ünal Aysal, teknik direktörümüz Fatih Terim’in ihtiyaçları doğrultusunda bütün transferleri yapmıştır. Bundan sonra da yapacaktır. Kimsenin endişesi olmasın.

Kaynak: Radyospor

• Beğen
Tepkiler: hidayet02

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:aha:

jackalmami

jackalmami

Üye
çok büyük konuşuyorlar da bakalım hayırlısı :hmmm

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Bu kadar da uçmayalım :D :D çeyrek final oynasak yeterli :)

osicik

Üye
valla bu ancak rüyada görülecek söylenebilecek bişey ama öyle güzel kadro kurduk ki insan neden olmasın da diyebiliyor... teşekkürler aysal teşekkürler sinyor terim...:oke:

CilginTurk1-

Üye
uefa kupasını almadan önce 1 e 250 ihtimal vermişlerdi hiçbirşey belli olmaz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bunlar söylediklerine kendileri de inanmıyor emin olun ...
Adam hamit e dünya yıldız ı demiş . gelelim bu adamın söylediklerini ciddiye alalım ...

ssercan

Üye
Real Madrid'de,Bayern'de oynayıp dünyada yılın en güzel golünü atan adam dünya yıldızı olamaz zaten.

Kıskançlık ne kötü şey. Fener alsaydı göklere çıkarırdiniz. Bırakın bunları.

• Beğen
Tepkiler: osicik
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
arkadaşlar tek gelsinde hangi takımın getirdiğinin önemi yok.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
hidayet02

hidayet02

Üye
Bayern Münih'te Yıllarca Oynayan Adam İyi Futbolcu Diye Real Madrid'e Transfer Oluyor Sonra Galatasaray'a Geliyor Yıldız Olmuyorda Liverpol'dan Kuyt Gelincemi Yıldız Oluyor?
Liverpol'ın Adı Dışında Son 4-5 Yıldır Ceremesi Bile Okunmuyor.

Artık BIrakın Bu İşleri.

Sırf Muhalefet Yapmak İçin Yazıyorsunuz!!!

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
olmayacak dua ya amin denmezz :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Açtırma kutuyu söyletme kötüyü. :islik

• Beğen
Tepkiler: CilginTurk1-
seribro

seribro

Üye
olabilir mümkündür ama avrupa da her maçınızı cüneyt çakır ın yönetmesi lazım

CABBAR

CABBAR

Üye
Inşallah diyorum zor ama imkansız değil

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
bu sene şampiyonlar ligine gittiğinize dua edin bea.

• Beğen
Tepkiler: tguzel7 ve BigHackeR35
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Önümüzdeki 5-10 yıl Kupa göremeyeceksiniz birdaha Gelmiş hala dua edin diyor

• Beğen
Tepkiler: CilginTurk1-
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt