Sakın Trident Almayın

Sponsorlu Bağlantılar

baron132

baron132

Üye
kuLLanmayı biLen için problem yok kardesim..

can_başarılı

can_başarılı

Üye
yha arkadaslar bnde bi trident cep telefonu alıcam ama görüşlerinizi almak istiom alım mı?

çalışkan çocuk

çalışkan çocuk

Üye
dolıa da almayın

nc99

nc99

Üye
...arkadaşlar tridenti MESAJ YAĞMURUNA TUTALIM HEPiMİZ ŞEHİRLERİMİZDEKİ TÜKETİCİ HAKLARINA ŞİKAYET EDELİM ŞİKAYET VAR .COM GİRİP KONU AÇALIM BU DEVRAN BÖYLE GİTMEZ......... ya tüketici başa ya trident leşe....

yuxel1

Üye
bakın arkadaşlar bu kadar o..ç bi marka yok arkadaşlar benim sesim karşıya gitmiyor kendi kendine oldu bu olay bazı bizim forum kullanıcılardada var bu ama ları kullanıcı hatası diyor sanki herkezinki kullanıcı hatası. bana mesaj attılar ve bakın ne yazmış piiçler.==Cihazınız 26/10/2010 tarihinde 55950 irs numarası ile ulaşamadığımız için iade edilmiştir.Kullanıcı hatası bulunmaktadır

fusiongraph

Üye
walla size şunu söyleyeyim.bunların bi çoğu türkiyeyi ve türk markalarını karalamak istesen insanların yaygarası çoğu yok aldımda şöle oldu böle oldu....Nokia N serileri mesela...made in china yazıyor...hiç baktınızmı acaba...bu markalar ucuz işçi olduğu için fabrikalarını çine taşıyor o ülkede yapıolıyor...mesela ben izmirin en gözde fabrikasında çalışıorum..şimdiki son model mercedeslerin dizel sistemlerini BİZ TÜRKLER üretiyoruz arkadaşlar.ve made in turkey ibaresi basıyoruz.am şu var tabiki biz onu komple üretmiyoruz sadece üzerinden 2 talaş alıyoruz yani hammaddesi yine almanyadan geliyor...bunlar cinde üretilse değerinden bişi kaybedermi?... tabiki hayır...

uxxy

Üye
yaw arkadaşlar bendede w-t6 var.Hediye!Telefonda wifi,tv,mp3 özellikleri var.Bence fiyatına göre iyi bir telefon.Bazı java uygulamaları yükledim.Gayette memnunum.Cep telefonundan ne beklediğiniz önemli.Bir cep telefonundan bilgisayar performansı bekleyemezsiniz.Aslında en çok övündüğüm mesele bu cihazın Türkiye'de yapılması.Fabrikasının İstanbul'da olması.Neden ülkemizde değilde yurt dışında üretilen markaları almak zorundayız.Bence biraz milliyetçi düşünüp Ar-ge çalışmalarının artması ve daha fazla para kazanmamız için Türkiye'de üretilen cihazları almaya çalımşalıyız.

sssaddd

Üye
Trident wt-3 ' ün büyük sorunu dokunmatiği sadece tırnakla çalışıyor . Parmağınla istersen sonuna kadar bastır ama işe yaramaz sadece tırnak , ama telefon güzel telefon işini görür ben kullanıyorum ....

By_vezir

Üye
Ben 3 aydır w-t3 kullanıyorum hala bir problem yok. Üstteki arkadaşın dediği gibi sadece dokunmatiği tırnakla çalışıyor bu yanı kötü. Bide şarjı hemen bitebiliyor wlan ı etkin bırakırsan, tv izlersen felan. Oda normal birşey. Kullanmayı bilen kullanıyor. Almak istemeyende almayabilir karalama yazılarına gerek yok :)

handsomeguy

Üye
valla kullanmayı bilmeyenler hemen yok çin malıymış yok bilmem neymiş diye sallamışlar
öncelikle bir araştırın ondan sonra alın
ben wt6 aldım ve maalesef yankı problemi nedeniyle satış yetkilisine sorunumu söyledim ve yeni bir telefon verdi. gözüm korktuğu için w980 modelini aldım ve memnunum. 3g özelliği süper. dokunmatik özelliği tırnakla falan çalışmıyor. dış yüzeyi de öyle söylenildiği gibi dandik falan değil.
tridentler için tek sorun aksesuar konusunda. silikon kılıf bulmanız çok zor. zar zor bir kılıf uydurdum. böylece çizilme problemi ortadan kalktı. ekranına koruyucu kullanırsanız çizilme falan olmaz.
maalesef kulaklık konusunda sorun var. çünkü sadece trident marka kulaklıklar çalışıyor.

tridentlerin önceki modellerinde dokunmatik sorunu var ama en azından w980 de bu sorun azalmış durumda

Üst Alt