Sakın HTC Almayın

Sponsorlu Bağlantılar

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Kardeş bende de HTC EVO 3D düz olanından var 3G şebeke Mobil üzerinden görüşme yok bu konu üzerinde görüş bildiren de yok çözüm varmı android uygulamalar dışında direk şebekeden görüşme ile ilgili ne yapılması gerekir.
Bu konuda yapıcak bir şey yok. Alternatif olan android uygulamalarına yönlenmelisiniz sevgili "
uuncu" arkadaşımızın saydığı uygulamalar gibi saygılar...

abandonware

abandonware

Üye
arkadaş konuyu açmış ve kayıplara karışmış :ehe

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2
nacrem

nacrem

Üye
Sorunsuz kullanıyorum ve gayet memnunum telefonumdan maşallahı var. Sevdiklerime de tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: abandonware ve DreaMagiC
betoner

betoner

Üye
Telefon almadan önce kullanım amacına uygun modelleri incelemek ve kullanıcı yorumları, tavsiyelere bakmak gerekmektedir. Ayrıca telefonu kullanmayı bilmek gerekir.

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Telefon almadan önce kullanım amacına uygun modelleri incelemek ve kullanıcı yorumları, tavsiyelere bakmak gerekmektedir. Ayrıca telefonu kullanmayı bilmek gerekir.
Kesinlikle ben S2 ile One X arasında kalıp sana danışmam gibi abim zamanında :)

birkent80

Üye
    Konu Sahibi
buradayım arkadaşalr kayıp felan olmadım ve telefonumdaki sorunlarda hala devame diyor.google playda dünya uygulama var ama 2 sin, yüklediğimde hafıza sorunu başlıyor.şunu yap bunu yap yazılmış.arkadaşım teli kullanmak için aldım sabah akşam onla uğraşmak yada onu adam etmek için almadım. bazıları heveslisi olabilir incini cincicni kurcalayabilir. benim öyle bir hevesim yok zamanımda yok.üretici bana sorunsuz bi telefon verse benimde kafam şişmese böyle fantazilerle. root atmak ,şunu yapmak bunu yapmak ,neden ben uğraşayım üretici rahat kullanacağım halde bana verse ya...

- - - Eklendi - - -

telefon işiyle uğraşan bi yere götürdüm sorunun çözümü var ama 35 liranı alırım dedi.teli aldıktan sonra bide o tele yatırımmı yapmalıyım:) ev alır gibi.komik ya bazıları bunu çoktan hazmetmiş ve kabullenmiş,adamın hayatı teknoloji olmuş ben uğraşaşmam kardeşim,keşke biri benim gibi daha önce yazmış olsaydıda ben hiç bulaşmasaydım bu telefona.

abandonware

abandonware

Üye
buradayım arkadaşalr kayıp felan olmadım ve telefonumdaki sorunlarda hala devame diyor.google playda dünya uygulama var ama 2 sin, yüklediğimde hafıza sorunu başlıyor.şunu yap bunu yap yazılmış.arkadaşım teli kullanmak için aldım sabah akşam onla uğraşmak yada onu adam etmek için almadım. bazıları heveslisi olabilir incini cincicni kurcalayabilir. benim öyle bir hevesim yok zamanımda yok.üretici bana sorunsuz bi telefon verse benimde kafam şişmese böyle fantazilerle. root atmak ,şunu yapmak bunu yapmak ,neden ben uğraşayım üretici rahat kullanacağım halde bana verse ya...

- - - Eklendi - - -

telefon işiyle uğraşan bi yere götürdüm sorunun çözümü var ama 35 liranı alırım dedi.teli aldıktan sonra bide o tele yatırımmı yapmalıyım:) ev alır gibi.komik ya bazıları bunu çoktan hazmetmiş ve kabullenmiş,adamın hayatı teknoloji olmuş ben uğraşaşmam kardeşim,keşke biri benim gibi daha önce yazmış olsaydıda ben hiç bulaşmasaydım bu telefona.

* uygulamaları sd card'a taşırsan yer açılır ve daha çok uygulama indirebilirsin ;)

* telci niçin 35 tl istedi :hmmm

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye

Türkçe dil için verdiğim programı bir deneyin.

Merhaba, google play'da morelocale2 isimli uygulama var. Hemen hemen tüm dilleri destekliyor, benim telefon da türkçe değildi yükledim şimdi sıkıntısız kullanıyorum,
Birde belirtmek isterim uzun zamandır akıllı telefon kullanıyorum şu anda htc DesireHD kullanıyorum gerçekten parasını hak eden bir telefon, özellikle internet tarayıcısı mükemmel. Başka tarayıcı yükleme gereği bile duymuyorum, opera mobile en hızlı tarayıcı olarak testlerde çıkmış ancak telefonun kendi tarayıcısı opera'dan hem daha kullanışlı hem daha hızlı,
Tek sorun şarj problemi malesef ))

birkent80

Üye
    Konu Sahibi
sd karta taşımak sorunu halletmiyor denedim. telci 35 tl yi sorunu nasıl halledeceğimi anlatmak için istedi.basit bir çözümü var ama herkes bilmez özel bilgi dedi o nedenle parayla anlatıyormuş:)

epts

epts

Üye
Hocam bende de bi ara ona benzer problem olmuştu. Bazı programlar virüs gibi.sen format at istersen.

mc.pp

Üye
ya bırakın ne cevaplıyosunuz bunun gibileri bırakın gitsin iphone alsın dahi olmaya gerek yok sen kim htc kullanmak kim adam yıllardır pda dektörünün lideri böyle bir dev var sen çıkmış sakın htc almayın diyorsun önce git kullanmayı öğren yapamıyorsan iphone al

Kingmortall

Kingmortall

Üye
nokiadan vazgeçmem zaten hiç htc kullanmadım

mc.pp

Üye
iphone fanları out sizin dahi olmanıza gerek yok(android kullanmak bazıları için dahi olmaktan bile zor )

- - - Eklendi - - -

nokia batmış hala türkiyede cayır cayır satıyor türkiye gibi 2-3 pazar daha bulsa sırtı yere gelmez nokia nın
ama nafile artık son nefesini verecek yavaş yavaş

xxvolkan

xxvolkan

Üye
alakasız bence sensation xe var hiç bir sorun yok bende herşey normal servise ver halletsinler

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
Android sisteme ilk geçiş sıkıntılıdır.Ama arkadaşım sen öyle bi konuşmussunki Htc i kötülemek den başka birşey degil.Kısaca söyliyim bilmiyorsan kullanmayacaksın bunun başka bir acıklaması yok.Söyledigin sorunlar da sorun degil bence (Kullanıcı Hatası) Diğer arkadaşlarada sesleniyorum haksız mıyım ? Ve Htc alacak arkadaşlarıda birşey varmış gibi etkiliyorsun bence.Bence bir konu açmadan önce bu güzel forumu araştır.Gerçekten çok şey ögreneceksin.Bana boşuna kızma olur mu? kalkıp hakarette etme.Ben sadece söylenmesi gereken şeyi söyledim sana...

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2
aykutozkann

aykutozkann

Üye
yaww durup durup eski konuları hortlatıyorsunuz :D hala burada tartışma sürüyor :)

Arkadaşlar gelip fanlık yapmayın sorun varsa söyleyin. çözüm üretelim ama böyle ani çıkışlarda ancak komik duruma düşersiniz. Başka birşey olmaz. Bu telefon markaları ve cihazlarının tamamı dünyada marka değeri olan ürünler tamamının artı ve eksi yönleri var. Ama hiçbiri sankın almayın denecek cihazlar değiller farklı model ve özellikleri var.

Asıl kendizi ölçüp sakın almamanız gereken cihazları bulup siz almayacaksınız. Android kullanmak biraz yazılım bilgisi ve merakı ister.

Üst Alt