Sakın HTC Almayın

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
Çok ağır bir elestri bence. Her telefonda her modelde sorun olabilir ama bu tüm markayı kotulemeyi gerektirmez. Bende ace kullanıyorum hiç memnun değilim ama samsung kötü diyemem

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
benim ilk htc telefonum one x ve memnunum

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Konu gereksiz bir konu bence :locked:

NeverCry

NeverCry

Üye
düşmalık değil arkadaşım.çektiğim sıkıntıyı ben biliyorum.

- - - Eklendi - - -

ister kabul edin ister etmeyin bana sıkıntı veren telefon sorunludur.her yanı sorun bu markanın....

- - - Eklendi - - -

sorunsuz bu markada madem formda neden bu kadar yardım isteyen mesaj var????
aynen kardeşim sana % 100 hak veriyorum bende bu sıkıntıların çoğunu yaşıyorum telefonum htc wildfire s şarj çok az gidiyor birde hafıza problemi tam bir rezillik doğru durust oyun yüklenmiyor sürekli kapanmaya zorluyor neyse az kaldı kurtulcam en kısa zamanda samsung galaxy s3 alicam yine yardımlaşalim diyorsan pm at ok

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
aynen kardeşim sana % 100 hak veriyorum bende bu sıkıntıların çoğunu yaşıyorum telefonum htc wildfire s şarj çok az gidiyor birde hafıza problemi tam bir rezillik doğru durust oyun yüklenmiyor sürekli kapanmaya zorluyor neyse az kaldı kurtulcam en kısa zamanda samsung galaxy s3 alicam yine yardımlaşalim diyorsan pm at ok

Kullandığınız telefonlar sorunlu gelmiş markaya suç atıyorsunuz.htc wildfire s ile htc one x arasında fark olduğu gibi Samsung gt5233 ile s3 arasında da fark olacaktır.o zaman gt5233 kötü diye s3 ü de alma bence !
HTC nin her modeli çok iyi olmayacağı gibi Samsungun da her modeli çok iyi değildir yani .

FK5896

FK5896

Üye
arkadaşlar duydunuz değil mi s3 patladı.. e iphone 4s de patladı o zaman iphone ve samsung ALMAYINNN !!!!!!!! oldu mu şimdi ? !

megtm

Üye
Biker bu bazilari için geçerli olsa da htc one x için hepsi yanliş ve bence 32 gb gayet fazla

realites

Üye
Selam arkadaşlar geçen gün bir HTC EVO 3D aldım ikinci el sorunum şu bu telefonun dili ilk
aldığmda türkçe idi sonra telefonu
kurcalarken ayarlar dil klavye
ayarlarından telefonun dilini çince
yaptım zaten üç dil vardı biri çince
biri taivanca biri de ıngilizce sonra araştırıp moreLoce2 denen
program ile tekrar türkçeye
döndüm bu HTC EVO 3D lerin hepsinde böyle mi yani türkçe dil
seçeneği yok mu hiç birinde ? Bu
durum benim canımı sıkıyor daha
önce nokia n82 kullanıyordum htc
yi okadar çok seviyorum ki bu dil
sorunu beni soguttu diye bilirim cihazdan yardım edin arkadaşlar ne
yapabilirim :'( bu arada telefonum mükemmel ah şu sorun olmasa keşke bu arada başlık hiç hoş değil !

- - - Eklendi - - -

HTC YINE DE SENI SEVIYORUM DIL SORUNUN OLSA DA HAYATIMDA BÖYLE BIR TELEFON GÖRMEDIM ARKADAŞ TEK KELIME ILE HARIKA :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Selam arkadaşlar geçen gün bir HTC EVO 3D aldım ikinci el sorunum şu bu telefonun dili ilk
yapabilirim :'( bu arada telefonum mükemmel ah şu sorun olmasa keşke bu arada başlık hiç hoş değil !

- - - Eklendi - - -

HTC YINE DE SENI SEVIYORUM DIL SORUNUN OLSA DA HAYATIMDA BÖYLE BIR TELEFON GÖRMEDIM ARKADAŞ TEK KELIME ILE HARIKA :)
Türkçe var normalde. senin cihaz romundan dolayı öyle olabilir. belkide yurtdışıdır.

MasteLaa

MasteLaa

Üye

- - - Eklendi - - -

Bu HTC ile değil Cihazının Romu ile alakalı bir durum.

realites

Üye
Peki rom yani türkçe rom var mi bana önerebileceğiniz nerden temin edebilirim ? Sağlam rom lütfen yardımcı olun ve nasıl yükleye bilirim telefoncular bile yapamadı gösterdim :(

- - - Eklendi - - -

evet bu arada telefon yurt dışından gelme taivan dan gelmiş pasaport kayıtlı cihaz ama lakin telefonda türkçe dil yok orjinal türkçe htc evo 3D rom varmıdir ? Bulamadım ben.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Peki rom yani türkçe rom var mi bana önerebileceğiniz nerden temin edebilirim ? Sağlam rom lütfen yardımcı olun ve nasıl yükleye bilirim telefoncular bile yapamadı gösterdim :(

- - - Eklendi - - -

evet bu arada telefon yurt dışından gelme taivan dan gelmiş pasaport kayıtlı cihaz ama lakin telefonda türkçe dil yok orjinal türkçe htc evo 3D rom varmıdir ? Bulamadım ben.
Türkçe dil için verdiğim programı bir deneyin.

disc jokey

Üye
One x numberr one ;)

4yhan

4yhan

Üye
Konuyu açan arkadaş genelleme yapıp yorum yapma 5 yıldır HTC kullanıyorum abarttıgin gibi bir sorun ile karşılaşmadım. Gerek windows mobile gerek android cihazları olsun firma bu konuda gayet başarılı. Şu an Htc One X kullanıyorum. Gayet memnunum. Başlıkta sakin htc almayın diyorsun :) sadece güldüm. Hadi htc salsa almayın desen anlarım seni :D

kartal555

kartal555

Üye
Kardeş bende de HTC EVO 3D düz olanından var 3G şebeke Mobil üzerinden görüşme yok bu konu üzerinde görüş bildiren de yok çözüm varmı android uygulamalar dışında direk şebekeden görüşme ile ilgili ne yapılması gerekir.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Kardeş bende de HTC EVO 3D düz olanından var 3G şebeke Mobil üzerinden görüşme yok bu konu üzerinde görüş bildiren de yok çözüm varmı android uygulamalar dışında direk şebekeden görüşme ile ilgili ne yapılması gerekir.
bu konuda htc'ye bağımlıyız. ama bu olay başka markalardada var. yinede skype ve tango gibi programlar kullanabilirsin.

deksuri

Üye
bende desire var bezelye kadar telefon belleği var sürekli bellek dolu bellek az sms alınamaz okunamaz mesajı veriyor aradabir fabrika ayarlarına getirmessem açılmıyor bile sürekli önbelleği temizlememe rağmen artık gına geldi kimseden babasının hayrına gelmedi para vererek aldık

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
bende desire var bezelye kadar telefon belleği var sürekli bellek dolu bellek az sms alınamaz okunamaz mesajı veriyor aradabir fabrika ayarlarına getirmessem açılmıyor bile sürekli önbelleği temizlememe rağmen artık gına geldi kimseden babasının hayrına gelmedi para vererek aldık
Tabi ki orası öyle ancak bunları bilerek kabul ederek almış olmanız gerek telefonunuzu.

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Arkadaşım kutusunun içinde kullanma klavuzu olması lazım oku kullan, kötüleme HTC gibi bir profesyoneli :D

deksuri

Üye
kullama klavuzunda bunun hafızası azdır sürekli dolar ne yaparsan yap reset çekmen lazım üstelik buna 2.2 froyodan başka güncelleme de vermeyiz demiyor arkadaşım iyi iyidir kötü kötüdür

profesyonellik mi dedin

Üst Alt