Sahte (Ipod,ipot,Sony) Mp3, Mp4 Almayın.. Neden mi?

Sponsorlu Bağlantılar

mert_1047

mert_1047

Üye
Elektrik elektronik şans işi bi tanesi iyi çıktı diye hepsi iyi çıkacak diye bir genelleme söz konusu değil çakma replika ürünler hep problem çoğu şarzdayken bile kolayca bozuluyor

doganprens

Üye
bende samsung yp-s3 4 gb kullanıyorum ve ses kalitesinden çok memnunum bir samsung cihazı olmasına karşın kullanımı ve kalitesi çok harika:heyo:(h)

-Emre

-Emre

Üye
Bende kawai fx74 vardı 3 yıl önce 70 liraya almıştım. Sesi Mükemmeldi Ekran çözünürlüğü de yüksekti . ama amv uzantılı videoları açıyodu (yine de süper film izleniyodu ) .Kısacası çok iyi bi cihaz 2 yıl kullandım tek sorun çıktı. o da kulaklık girişi bozulmuştu.. şuan 30 lira fln. Çakma alacaksanız bu cihazı alın.bunun fwsi de bulunuyor + fwsini düzenleyip açılıştaki resimleri değiştirebiliyosunuz:oke: ama şimdi kayıp :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

b_gundem

b_gundem

Üye
çin mallarını öven arkadaşlar hiç orjinal ürün kullanmamış sanırım.... Her ikisinide kullanmış biri olarak çin mallarına verilen paranın çöpe attığımı düşünüyorum.... Kesinlikle almayın

navti

navti

Üye
Bende cwx marka bir cakma ipod var aldigima pismanim

hoho_cc

Üye
görünüşünde bile hayır yok zaten :d:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

Üst Alt