Sahte (Ipod,ipot,Sony) Mp3, Mp4 Almayın.. Neden mi?

Sponsorlu Bağlantılar

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sahte (Ipod,ipot,Sony) Mp3, Mp4 Almayın.. Neden mi?
Çoğu insanın almayin demesine karsin israrla 3 kurus ucuz fiyata bol ama bos ozellikli aletleri alan arkadaslar.. ve almayi dusunenler alacaklar...

ALMAYIN..Çünkü..

1-Dusuk hafizali aleti yuksek kapasiteli olarak söyleyip,satılabiliyor..

2-Mp3 Mp4 video bütün formatları destekler yazar ama yukleyemessiniz..

3-Kalitesiz malzeme kullanıldığından çiizilmeyi,aşınmayı bırakın direk kırılıyor..

4-Çok çabuk bozulur..En basit ihtimal pil kalitesi düşüktür.. En fazla iki saat gider..

5-Yazılım gerektirir, yazılım ararsınız ama bulamazsınız.Teknik servisi,desteği yoktur...

LÜTFEN UCUZ ve SAHTE ÜRÜNE PARA VERECEK KADAR ZENGİN OLMAYIN...elive:megafon:

Sahte Cihazlara Örnek Resimler:

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
güzel bir noktaya değinmissin.Kalitesiz ürün daha ilk bakışta kendisini belli ediyor zaten.Ama artık tanınmış markalar adı altında o kadar çok mp3-mp4-mp5 player varki orjinalini bulmak baya bir kısmet işi

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
güzel bir konuya deginmişsin, tebrikler kardeşim
Bende bir şeyler demek isterim bu konuda
mp3 veya mp4 almak isteyen arkadaşlar teknosa, gold,bimeks,mediamark ...vb gibi teknolojik marketlerden veya internetten garantili ve mümkünse tanınmış markalardan almanızı öneririm.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Birde nerden alınırsa alınsın kesinlikle denenmeli ve sesin çok çıkmasına göre değil ses kalitesine göre tercih edilmeli

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
katılıyorum faturasız garantı belgeseiz ürün almayınız süper bilgi saol

RODİİİİİ

Üye
Karacahil

bkrgnydn

bkrgnydn

Üye
bi cakma sony mp4 de bana sattilar, ne garanti var ne bisey...

Ekremdin

Ekremdin

Üye
Bilgi için sağol

redoano

Üye
sony e443 üm var ben böyle ses ve görüntü kalitesi görmedim bu kadar küçük bir cihazda. Bırakın ucuz almayı 3 kuruş daha fazla verin de müziği ve videoyu hissedin hiç müzikten ve kaliteden anlamasanız bile farkı derinden hissedersiniz

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sony e443 üm var ben böyle ses ve görüntü kalitesi görmedim bu kadar küçük bir cihazda. Bırakın ucuz almayı 3 kuruş daha fazla verin de müziği ve videoyu hissedin hiç müzikten ve kaliteden anlamasanız bile farkı derinden hissedersiniz

seçiminiz için sizi kutlarım.. Sony nin en yeni cihazlarından birini almışsınız.. iyi günlerde kullanın.. benimde çok beğendiğim bir cihaz...

redoano

Üye
seçiminiz için sizi kutlarım.. Sony nin en yeni cihazlarından birini almışsınız.. iyi günlerde kullanın.. benimde çok beğendiğim bir cihaz...

Teşekkür ederim, söylemeden edemeyeceğim Sennheiser CX280 kulaklıkla mükemmel ötesi uyum içinde e443. Müzik meğer buymuş dedirtiyor CX280 ve Sony E443 uyumu :)

rapman

rapman

Üye
ama bazıları kaliteli oluyor gerçekten.mesela bir ipod nano gördüm gerçeğinden ayırt edilemeyecek derece.dokunmatik dönen tuşları var,menüsü falan herşeyi aynı.dışarıya ses vermiyor vs. bazıları kaliteli olabiliyor yani :D

battalgazi16

battalgazi16

Üye
sağol emeğine sağlık

beyazalex

Üye
bnm arkadaşta sahte bir mp4 vardı çocuk okulda sırada otururken cebinden düşürdü mp4ü ve ekranı deyim yerindeyse abartısız tuzla buz oldu...bu arada bende sony e443 almayı düşünüyordum bu güzel yorumlardan sonra iyice kafama yattı...teşekkürler :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Asla almam zaten

tapdk

tapdk

Üye
elımde 4 gb technıka mp4 3 adet var 1 adet te orgınal 2 gb sony nwz-a815 var sony elımden dusuremıyorum super otesı bırsey sarj 30 saat gıdıyo 2 gb ama 300 sarkı +3 adet mp4 flım ıle fulledım calısırken kulagımdan hıc dusmuyor dıger 4 gb lık technıkalarda dolpta curuyor onlarda orgınal ama sony nın kalıtesı cok ıyı dıgerlernı es dosta hedıye edıcem :D

Zero System

Zero System

Üye
Şöyle de bir sorun var;
artık o kadar "gerçekçi" sahte ürünler yapıyorlar ki anlamak neredeyse imkansız hale geliyor.
150 tl'ye N96 görmüştüm. Sağına baktım orjinal, soluna baktım orjinal, açtım içine baktım orjinal...
Meğer kasası harbiden orjinalmiş ama içi işe yaramaz :)
Sırf bu yüzden büyük teknoloji mağazaları dışında hiç bir yerden bişi almamak gerekiyor.
Şahsen Teknosa'yı tercih ediyorum. Fiyatları normalden biraz yüksek ama en azından sattıktan sonra adamlar ürünün arkasında duruyorlar.

masklow

Üye
güzel bilgi ama ucuz be hocam insan ister istemez alıyor:)

nesto3

nesto3

Üye
Garanti belgesi olan aletleri alın. Yarın birgün kırıldığı zaman işinize yarar. Cakma markalarda çabuk bozuluyor. Tanındık bi marka alınması kendi acinizdan daha iyi.

hakanmct

Üye
Yukarıdaki maddelere katılmıyorum. Malları savunmuyorum da.
Ama kuzende bir nokia çakması dokunmatik hani tv liler onlardan 4 yıl oldu düştü ayrıldı vs hala taş gibi.
tv yi gün boyunca izledik 1 gün dayandı 4 yıl sonra bir de.
o kadar ekranı zorlandı açırı çizilme yok nokia harap oldu bunda yok.
mp3 mp4...
çoğu telefonla aynı özellikte uygulamaları var.
4 yıl önce 100 tl ye almıştı.

eksi yönleri kamera, dizin, imaj, marka.
şimdi i pod aldı 185 tl
wifi, tv, mp3,mp4 vs artık gayet hoş sağlam kurcaladık 24 saatten fazla gitti duraklamada düşünün artık.
Bunları niye mi yazdım. Tüm para vergi, formalite, telif hakları,reklam vs ye gidiyor teknoloji, malzeme,işçilik o kadar pahalı değil.
Yani insanlar niye bunları almasın ya da direk kaçak malları!

Üst Alt