sahte android iphone 4s alıcam yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
sahte android iphone 4s alıcam yardım
arkadaşlar bir sitede gördüm dikkatimi çekti taiwan mali iphone görünümlü anroid telefon varmış dış kasa 4s şeklinde acılmayan kasa mikro sim
8 gb hafiza
arka kamera 5mp
ön 2mp
800mhz işlemci
amoled ekran

2.hattımı takmak için alıcam blackberry 8520 vardı sattım.Kullanan arkadaşlar varsa androidli olanını nerden aldnız ve memnunmusunuz kasma olayı varmı

youtubetaki videolarda görsel olarak 300-350 tl ye çok iyi bi android gibi duruyor ekranı büyük ve geçişleri hızlı

saygılar...

hlldll

hlldll

Üye
Bende gördüm ve acayip merak ettim alan varsa izlenımlerini paylaşsın

restmod

restmod

Üye
Benim kuzene aldik android 2.3 var 800mhz islemci 4gb hafiza 4mp kamera birebir orjinal 4s kasasi gibi eline alan cogu kisi orjinal saniyo zaten dokunmatigi cok iyi mikro sim yandan,takiliyor arka kapak acilmiyor orjunalindeki gibi fiyatina gore gayet iiyi bi telefon 3ay oldu alali hic bi sorun yok simdilik 270e aldik

furkan5800

furkan5800

Üye
Benim kuzene aldik android 2.3 var 800mhz islemci 4gb hafiza 4mp kamera birebir orjinal 4s kasasi gibi eline alan cogu kisi orjinal saniyo zaten dokunmatigi cok iyi mikro sim yandan,takiliyor arka kapak acilmiyor orjunalindeki gibi fiyatina gore gayet iiyi bi telefon 3ay oldu alali hic bi sorun yok simdilik 270e aldik

Dedigin gibiyse cok iyi bence

hlldll

hlldll

Üye

Nerden aldın söyle bizde alalım

slhtnr

slhtnr

Üye
ben almistim elimden çikarana kadar nelerle uğraştim bence hiç bulaşmayin şarji internetteyken bir saatte sıfıra iniyir ekranida gerçek iphone çözünürlüğünde ana ekranin renk yoğunluğu aceden bile az bence hiç bulaşmayin paraniz boşa gider

hlldll

hlldll

Üye
ben almistim elimden çikarana kadar nelerle uğraştim bence hiç bulaşmayin şarji internetteyken bir saatte sıfıra iniyir ekranida gerçek iphone çözünürlüğünde ana ekranin renk yoğunluğu aceden bile az bence hiç bulaşmayin paraniz boşa gider

Baksana adam memnun yoksa niye yazsın

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Boşa para kaybı

slhtnr

slhtnr

Üye
Baksana adam memnun yoksa niye yazsın

valla ben kullandim ne ekrani emoled ne de sarj konusunda iyi bi de düşünsene telin herhangi bi yeri bozuluyor yaptirman imkansiz hangi servise verip yaptiracaksin ?

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
valla ben kullandim ne ekrani emoled ne de sarj konusunda iyi bi de düşünsene telin herhangi bi yeri bozuluyor yaptirman imkansiz hangi servise verip yaptiracaksin ?

Kardes java olanini kullanmis olmyasin youtube daki videolarda androidli olaninin dokunmatigi gayet hassas gorunuyor ama sarj konusunda hakli olabilirsin

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Dostum sarj kac saat gidiyor ,resim ve video koyman mumkunmu.

- - - Eklendi - - -

Superfan

Superfan

Üye
Bu telefonların her türlü sorunu çıkabilir.Kapanma sorunu bile :hih:

slhtnr

slhtnr

Üye
Kardes java olanini kullanmis olmyasin youtube daki videolarda androidli olaninin dokunmatigi gayet hassas gorunuyor ama sarj konusunda hakli olabilirsin

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

yok kardeş android ti marketten çoğu uygulmayi indirdim uygulamalarda sorun yok ama telin kalitesi pek iyi değil alirsiniz sonra pişman olursunuz benden söylemesi

Duran.Y

Duran.Y

Üye

Aldığın yer, site vs hakkında bilgi verebilir misin kardeş.

restmod

restmod

Üye
Arkadaslar biz bi tanidik telefoncudan aldik normalde 350 ye satiyo sarji kullanima bagli ama bi gunu cikariyo

kuralsiz9

Üye
Radyasyon oranı çok yüksek deniliyor.Bir yerde kullanan biri telefonu elime aldığımda kulaklarım ısınıyor yazmıştı :pro:

restmod

restmod

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Biraz once ugradim telefoncuya 32lik modeli gelmis hafiza 32gb video cektim ufak bi eve gidince koyucam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt