Şahan'ın 'Recep İvedik'ini kaptılar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye

Ankaralı bir girşimci Şahan Gökbakar'ın ekrana taşıdığı 'Recep İvedik' tiplemesinin pantentini aldı, ortaklık karıştı. Peki şimdi Şahan Gökbakar ne yapacak?

Şahan Gökbakar’ın sinemaya aktardığı ‘Recep İvedik’ karakterinin adı marka oldu. Milliyet'in haberine göre Turkcell reklamlarında da kullanılan bu ismi marka yapan ise Gökbakar değil, Ankaralı bir girişimci. Keçiören’de yaşayan uyanık girişimci Türk Patent Enstitüsü’ne başvurarak ‘Recep İvedik’ markasını tescil ettirdi.
Karakterin isim hakkını kaptırdığını öğrenen Gökbakar da konuyu araştıracağını ve daha sonra da avukatının tavsiyesi doğrultusunda bir yol izleyeceğini söyledi
 


CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Daha Önce Nerdeymiş Aklı Bu Girişimcinin?
 
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
niye sence geç mi kalmış
 
CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Neden Recep İvedik Patlama Yapınca Ortaya Çıkar Bu İnsan...Şahan'ın Tv8 deki Dikkat Şahan Çıkabilir Programından Beri Var Recep İvedik O Zaman Neden Gidip Almamış Patentini Anlamadım:nono:
 
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
iyide tv 8 deyken gişe rekoru mu kırıyordu
şimdi adam recep ivedik 2 ye 3e 4e hatta belki 5 e ortak olacak isim hakkına sahip adam
 
Hellboy®

Hellboy®

Üye
çakallllllllll :ehe
Sahan bunun altında kalmaz
 
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
paraları cebe indiragandi yapacan demi çakaaal
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Erken ya da geç davranmış değil arkadaşlar... Bir başkasının yarattığı fikri mülkiyet hakkı konusunu böyle uyanıklar satın alıp üstünden para kazanamaz! Kanuna aykırı... Şahan G. dava açıp telif hakkını alabilir...

Ama laf aramızda Şahan'ı da birisi kapsa da kurtulsak yahu şu adamdan :ss
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
şahan g. dava açarsa alabilir geri telif hakkını ankaralı da bayagı uyanıkmış
 
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
aslında o ankaralının aslı bizim ordandırda geçmişte ankaraya taşınmışlardır onlar yok sa nerdeeeeee
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

bydexer
Cevap
2
Görüntüleme
383
Astrosman
Cevap
27
Görüntüleme
1K
Lina_TR
kum kзđiśi
Cevap
4
Görüntüleme
952
"The Patriot"
Cevap
0
Görüntüleme
420
"The Patriot"
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt