Recep İvedik Karakterine Benzeyen Çaycı Satışları Arttırdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Recep İvedik Karakterine Benzeyen Çaycı Satışları Arttırdı
Recep İvedik Çaycılık yapan bu kişi, ‘Recep İvedik’ tiplemesine benzerliği ile görenleri şaşırtıyor. İşte o kareler...
Recep İvedik’e benzerliliğiyle çay satışlarını arttırdı
KOCAELİ'nin Derince İlçesi’nde çaycılık yapan Hakan Özbektemur, komedyen Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı ‘Recep İvedik’ tiplemesine benzerliği ile görenleri şaşırtıyor. Recep İvedik gibi giyinip, aynı şekilde davrandığını söyleyen Hakan Özbektemur çay satışlarının arttığını söyledi.
Derince'de bir çay ocağında 8 yıldır çaycılık yaparak geçimini sağlayan evli bir çocuk babası 28 yaşındaki Hakan Özbektemur, Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı karakter Recep İvedik’e benzerliğiyle görenleri hayretler içersinde bırakıyor. Semt esnafının maskotu haline gelen ve ‘Bizim Recep İvedik’ diye lakap takılan Hakan Özbektemur çevresindekileri güldürmekten hoşlandığını söyledi.
Recep İvedik’e benzerliği nedeniyle ilgi gördüğünü söyleyen Hakan Özbektemur, “Esnaf bana ‘bizim Recep İvedik’ diye sesleniyor. Recep İvedik‘e benzemem herkesin çok hoşuna gidiyor. Ben de onun gibi giyinip, onun gibi davranarak çay satıyorum. Satışlarım inanılmaz bir şekilde arttı. Herkes tarafından çok seviliyorum. Recep İvedik kadar sert olamasam da ona çok benzediğimi söylüyorlar” dedi.

c3r3n

c3r3n

Üye
Bence recep ivedik ona benzemiş.. :ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Bana Pek İnandırıcı Gelmedi..
Sanki Benzemek İçin Çok Çaba Sarfetmiş Gibi Görünüyor..

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Ama adamı filmde oynatsalar hiç fark olmaz anlaşılmaz bile....

xkadir61

xkadir61

Üye
benzemeye çalıştığı adama bak sen :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Konunun olması gereken yer yorum köşesidir arkadaşlar. Haber içerikli konuları burada açıyoruz.

Konuya gelince...

Bu ne be?!

kutalmis

Üye
o kaşlar sakallar yalan bence yaa

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Ben buna benzeyeni birini gördüm ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...