Sahadan.com Artık Program Olarak Cebinizde !

Sponsorlu Bağlantılar

SyfttnGundogdu

SyfttnGundogdu

Üye
l700 oluyomu

galip7777

Üye
fasfasd

ardamm24

Üye
cok tşkr ya elıne sağlık okadar aradım sızın stede buldum

yayakentli

Üye
Merhaba arkadaşlar...nokıa c5 cep telefonu aldım ve bu telefona iddia programı-sahadan-maçkolik gibi programları nasıl kurabilirim yardımcı olurmusunuz... Sahadanı desteklemiyor diyor haber bekliyorum...

elano2121

Üye
avea oluoor mu

ugurseda

Üye
Eskiden vadofone ile çalışyordu şimdi yeni versiyonunu yüklemek istiyorum turkcell uygulamasıdır diyor nasıl çözerim?

ugurssimsek

Üye
ya nasıl indiriyoruz

mevlüt46

Üye
Eline Sağlık...

dj_askpirin

dj_askpirin

Üye
arkadaşlar internet ayarları yapmayın cep telefonlarına. wap ayarlarını etkin hale getirin. türkcelden ücretsiz wap ayarlarını yükleyin oygulamayı öyle çalıştırın. Böyle yapınca ücretsiz olur. Vodafonda ücretli olur sadece türkcel ücretsizdir. Sahadan.com türkcel ile anlaşma yapmış olduundan dolayı bu böyle. Ayrıca paylaşım veren arkadaşa teşekkür ediyoruz böyle bir paylaşım yaptığı için.

muratyalcin67

Üye
emeğine sağlık kardeşim saolasınn :D

ozanoza

Üye
ben mesaj atıyom bana mesaj gelmiyo

kskli33

Üye
saol

FAUL

Üye
Arkadaşlar bende general mobile dstq100 cep telefonu var turkcell hat var ama sahadan nı acamıyom lütfen bana yardım edebilirseniz cok sevinirimm beklıyommm

halis46360

halis46360

Üye
sahadan cep proğramını indiremiyorum yardımcı olurmusunuz

Qustah58

Üye
ya nasıl telefona ındırıyoruz bunu arkadasım

garanat_321

Üye
sahadan programı cep telefonuma yükledim tam çalışmıyor bir de devamlı kontör gidiyo bu programı bilen varsa yardım belıyom arkadaşlar

zalim33

Üye
kardeş benim samsun L700 telefonum var giriyorumm şebekeye farklı ayarlar kulalnarak girmelisiniz diyorr yardımcı olursanız sevinirim ..

HeiLmasTer®

HeiLmasTer®

Üye
Teşekkürler.

TunaKarahan

TunaKarahan

Üye
Tam çalışmıyor arkadaşlar.Teşekkür edeceğinize biraz programı indirip inceleyiniz

okan97

Üye
dokunmatik tellerde neden oluyomu?

Üst Alt