Sahadan.com Artık Program Olarak Cebinizde !

Sponsorlu Bağlantılar

sanalboy89

Üye
bu kampanya vodafone de yok mu yaaaaa :D

mekselina_46

Üye
wodafonda yüklendigi zaman kontor gidiyormu arkadaşlar birde benim tel SGH L700 nasıl yüklenirmi ve nasıl yükleyebilirm acil cvp lütfen

valenza10

Üye
teşekkürler =)

skywarrior

Üye
Arkadaşlar konunun üzerineden süre geçmiş olabilir o yüzden k.bakmayında.. ben yeni indirdim 6300'ım war.. normalde internete felan giriyorum wap ayarlarım felan doğru yani.. ancak programla girmek istediğimde.. '' lütfen wap ayarlarınızı kontrol ediniz cihasınız türkcell wap erişim noktasını uygulama üzerinde ücretsiz olarak kullanamıyor vs vs'' die yazı geliyor.. bilgili olan varsa söylesin lütfen çok lazım oluyor maç sonuçları bana...

deathhell3

Üye
tşk ettim dostum 6120c ye uyumlu ve turkcell wap yaparak girdim knt fln gitmedi ;):oke:

adolinee

Üye
ya ben bu sahadanı cep telefonuna nasıl yüklicem sölermisiniz

--------------- Ekleme ---------------

ya 2580 e msj atıorum ama cvp felan geldiği yok yüklenmiyo ne yapmam lazım arkadaslar

SERDAR19841907

Üye
kardeş yeni sürüm lazım nerden bulabilirizz

caadde

Üye
ddd

who who

Üye
ben yaptım olmadı bilinmeyen dosya biçimi diyo cewp verirriseniz sevinirim

bmw47

Üye
nasıl yuklıcem telefona arkadaşlar sahadanı

onurs93

Üye
türkcell faturalıyım acaba bendede ücretli olurmu ?

aliço32

Üye
teşekkürler nokıa e72 de çalışır mı

enis2727

Üye
ya nasıl yüklicez telefonamı atcaz ?...

chabib123

Üye
ya kusura bakmayın ama ben bugun turkcell hat aldım ve bu uygulamayı yaptım butun ayarları dogru yaptıgıma emınım ama bır turlu baglanamadım canlı sonuclara gırmeye calsııyorum gırmıyor nedenını bılen yazabılır mı tel modeli 5800 acaba bır alakası olabılır mı baglanmamasıyla? şimdiden teşekkur ederim ...!

ultrAslan_30

ultrAslan_30

Üye
eline saglık gercekten süper bir progrm cok isme yarıyor tsk :)

hakkoli86

Üye
guzel saol

ageofx

Üye
arkadaşlar ben avealıyım ve programı kurdum sonuçlar kısmını tıkladığım zaman yeni sürümü çıktı yükleyiniz uyarısıyla karşılaşıyorum yükleyi tıkladıktan sonra program kapanıyor bu sorunu nasıl aşabilirim?? yardımcı olursanız sevinirim..

g1gfe4ds2

Üye
arkadaslar getjar dada profram bulunuyor sadece turkcell icin degildir, tum hatlarda calısıyor tesekkurler paylasım icin

ismailplt

Üye
tşkler

ejdekm

Üye
emeğine sağlık çok iyi olmuş

Üst Alt