Sahadaki lider Hamit Altıntop

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Sahadaki lider Hamit Altıntop

Son günlerin Galatasaray’da en çok konuşulan adamı Hamit Altıntop, UEFA’nın kendisiyle yaptığı röportajda ilginç ifadeler kullandı. Takım arkadaşlarıyla Şampiyonlar Ligi hakkında sürekli konuştuğunu belirten tecrübeli futbolcu, “Sadece o anki pozisyonda en iyisini yapmalarını istiyorum. Kendim için de tabii ki geçerli bu. Tecrübe ve özgüven böyle gelecektir. Golü de atınca her şeyi başarabiliyoruz. Futbol bu yüzden çok ilginç” dedi.

‘Burak’ın performansı inanılmaz’

Burak Yılmaz’ın performansını da değerlendiren Hamit, “Her topu kovalaması çok güzel. Tabii ki eleştirdiğimiz tarafları da var ama bunu zaten kendisiyle paylaşıyorum. Ama sonuçta Şampiyonlar Ligi’nde 3 maçta 5 gol inanılmaz bir performans” diye konuştu.

arslansem

arslansem

Üye
Yerim onun liderliğini.İnşallah çıkarız da transfer yapsınlar sonra zor görür formayı

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Lider mi? :)

Kdr05

Kdr05

Üye
Ne liderimiş o öyle. Bu zamana kadar oynadığı maçlara bakarsak zorla oynatılıyormuş, daha doğrusu kaybolmuş da kendini sahada bulmuş görüntüsü çiziyor.

alaStar

alaStar

Üye
Kötüzaman topçusu yedeğe iyi gider :)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Hamit gibi adamlar sahada figurandan oteye geçemez. Gs de de olsa Kayserispor dada yetenek o kadar yapcak bişey yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...