Sagopa Kajmer'in Şok Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

prime

prime

Üye
garip olan ne ben anlamadım :)

habbuj

habbuj

Üye
neden şok görüntü ki bunlar? o da her müslümanın yapması gerekeni yapıyor. Neden şok oluyorsa camiye gitmeyenlerin görüntüleri şok görüntüler aslında...

tatlı çilek

tatlı çilek

Üye
ee burda olağan üstü bi durum var da ben mi göremiyorum insanların kişisel terchileri ibadeti bize ne ki :)

Da®kness

Da®kness

Üye
Genç arkadaşlar. Ben sagopa kimdir bilmiyorum.(sanırım sarkıcı) Ahmet hoca kimdir biliyorum. Konuyada pek anlam veremedim. Sagopa ismini sadece gençlerin ağzından, bir de duvarlara sprey boyayla ismini yazıyorlar oradan biliyorum. :) Konuyla ilgili görüşüm; insanların dini inançlarını özgürce yaşamaları gerekir diye düşünüyorum.

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
Genç arkadaşlar. Ben sagopa kimdir bilmiyorum.(sanırım sarkıcı) Ahmet hoca kimdir biliyorum. Konuyada pek anlam veremedim. Sagopa ismini sadece gençlerin ağzından, bir de duvarlara sprey boyayla ismini yazıyorlar oradan biliyorum. :) Konuyla ilgili görüşüm; insanların dini inançlarını özgürce yaşamaları gerekir diye düşünüyorum.
bizde gerekmez demedikki :)

mollo6

Üye
aslan yaa :coold:

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
Tarikatcimidir ne:):)

SucX

SucX

Üye
Olağanüstü birşey göremedim ?

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
oLaganüstü BirşeyLer Var Demedik. Herkesin Kendi Görüşü :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
ben sagopa gibi bi kişiliğim olsa daha neler isterim bu adam adam gibi adam örnek alın

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
bazı yönLeri bana uymuyor. ben sahsen örnek oLmam ama dinlerim :)

ßü$ ~

ßü$ ~

Üye
kendisi sık sık geliyor sokağıma kadar :) göründüğünden de uzun boylu, ve görüşlerine imrenmeniz gerekirken onu küçük görüyor yada dışlıyorsanız bu büyük bir hata olur.. Cübbeli ahmet hocanın oğlu da arkadaşım olur, resimleri var arkadaşlarımla yunus abinin, isterseniz paylaşabilirim :)

nerde bizde o şans :) neresi adminim szin sokak :p

turko9999

turko9999

Üye
keşke hepsi böyle olsa

Hiçbiri böyle olamayacak biz laik ve cumhuriyetçi; ATATÜRK'ün genciyiz. bizler olduğumuz sürece kimse bu halde dolaşamaz...

my immortal

my immortal

Üye
Herkesin inancı,görüşleri kendisini ilgilendiriri bencede şok olunacak bir durum yok burda

sx1sever61

sx1sever61

Üye
cübbeli ahmet hoca çok matrak ya............ :))