" Sağlık Köşesi " Bölümümüz Açılmıştır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aTTra

Üye
    Konu Sahibi
" Sağlık Köşesi " Bölümümüz Açılmıştır
Uzun zamandır düşündüğümüz, bu kategoriyi sonunda hayata geçirmiş bulunmaktayız. Hepimiz için yararlı olacağını düşünüyoruz.

Yanlız siz değerli üyelerimizden istediğimiz şu; Bölümü gereksiz yere kirletmemeniz, ilgisiz konuları açmamamız, amacı dışında kullanmamanızı ve asılsız konuların veya kulaktan dolma bilgilerin oraya aktarmamanız.

Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

İyi yazışmalar.

MaxiCep.Com - Yönetim

Clausius Clapeyron

Üye
Hayırlı olsun

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun. Şimdi sağlık haberleri arayalım.

Clausius Clapeyron

Üye
Nerde o yer ben göremedim

aTTra

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(_db_ &#064; Dec 4 2005, 12&#58;36 AM) [post=221237]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Nerde o yer ben göremedim
[/b][/quote]

Konu Dışı / Diğer kategorisi altında..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Görükmüyor öyle bir bölüm.

Zero

Zero

Üye
Arkadaşlar düzenleme çalışmaları nedeniyle çok kısa bir süre konu kapalı kalacak

aTTra

Üye
    Konu Sahibi
Bölüm hizmete aç&#305;lm&#305;&#351;t&#305;r arkada&#351;lar..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Şuanda sorunsuz şekilde gözüküyor olması lazım..

tofy

Üye
hepimizin faydalanacağı sağlık köşesi bölümü herkes için çok faydalı bir arşiv olacağı gibi çok işimizede yarayacak herkese sağlıklı günler

jöly

Üye
yararlı bir bölüm açmışsınız hepimize hayırlı olsun

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Güzel düşünce tebrikler

Ozan

Ozan

Admin
Yeni kategorimiz; Hay&#305;rl&#305; ve sa&#287;l&#305;kl&#305; günlere vesile olsun.

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar öncelikle yeni bölümümüz hayırlı olsun,herkese sağlıklı günler dilerim kıymetini bilin çünkü sağlık her şey dir
ikinci bir ricam şudur ki o bölümü malum a21a arkadaşımız üstlenecektir ve gereksiz veya geyik muhabbeti demiyeyim de lüzumundan fazla cümleler kurup derdimizi uzun uzun anlatmaktan ziyade kısa ve öz ne istediğimizi belirtirsek,soru ve bilgi alışverişinde bulunursak a21a arkadaşımız için ve sitemiz için çok büyük iyilik yapmış olacağız.Çünkü bu kadar sayıda üyemizin çok cüz i bir kısmı oraya yazmış olsa ki yazacak düşünebiliyor musunuz bunu a21a arkadaşım tek tek okuyup cevap vermesi gerekecek.Ne kadar kısa anlatırsak sorunumuzu veya anlıyamadığımız yerleri a21a arkadaşımızın gereksiz ve tekrardan öteye gitmeyen sözlere (ki ben şu an onu yapıyorum ama bu ikaz mahiyetinde ) bu zamana ayıracak enerjisini sizlere vereceği cevaplara ayırsın.Ayrca kulaktan dolma belgesiz ve kaynaksız sağlık haberi yazmamaya dikkat edelim.Sağlıktır ihmale gelmez Biraz daha özveri lütfen.Teşekkür ederim...Sağlıklı günler dilerim...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yeni köşemiz , hepimize sağlıklı günler geçirmemizi sağlayacak şekilde hayırlı ve uğurlu olsun..

UndeRqRo.uNd

Üye
saql&#305;k bölümü yöneticisi kim olucak hem&#351;ire filan var m&#305; cevapl&#305;cak

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hayırlı olsun

a21a

a21a

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(UndeRqRo.uNd &#064; Dec 4 2005, 07&#58;29 PM) [post=221721]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
saqlık bölümü yöneticisi kim olucak hemşire filan var mı cevaplıcak
[/b][/quote]

ben cevaplamaya çalışacağım. 16 yıllık diyet uzmanıyım. devlet memuruyum. şimdiye kadar 4 hastanede görev yaptım. Hacettepe üniversitesi mezunuyum. halen İzmir de bir hastanede görevliyim.

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Dec 4 2005, 07&#58;50 PM) [post=221730]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(UndeRqRo.uNd &#064; Dec 4 2005, 07&#58;29 PM) [post=221721]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
saqlık bölümü yöneticisi kim olucak hemşire filan var mı cevaplıcak
[/b][/quote]

ben cevaplamaya çalışacağım. 16 yıllık diyet uzmanıyım. devlet memuruyum. şimdiye kadar 4 hastanede görev yaptım. Hacettepe üniversitesi mezunuyum. halen İzmir de bir hastanede görevliyim.
[/b][/quote]
Tebrikler ve başarılar Yönetim yine çok doğru karar verdi.

cllgr

cllgr

Üye
hayırlı ugurlu olsun.herkeze saglıklı günler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...