Sadece Hackli Orjinal OFW'ler + C6 Tabanlı Orjinal Hackli OFW'ler | Tüm RM'ler

Sponsorlu Bağlantılar

evr3n

Üye
:tşk: emege saglik

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
@Rambo_FT adına :rica:

emrelost

Üye
hocam ben 5800 v52 ye ofw yükledim. Şimdi burdan v60 indirip jaflasam olur mu. Yoksa v52 indirip jaflayip ordan v60 a mi yükseltmem lazım. Şimdiden teşekkürler

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
direk v60 yükle :)

ByKatre

ByKatre

Üye
Geri Eklendi :oke:

tahirozan

Üye
iyi günler.
telefonum x6. geçen sene rambo_ft nin bi cfw sini yükledim hala o çalışıyor.
şimdi telefonumun yazılım sürümü : '' V 40.0.003'' bi de altında özel sürüm yazıyor oda : 32.0.002.c01.01 tür rm-559

şimdi konuda nokia x6 v40.0.002 için cfw var yazıyor.

telefona bu yazlımı atsam bi sorun olur mu? işte downgrade vs. unuttum bunları bilmediğimden soruyorum.

ayrıca gene cfwler çok güzel olmuş. baya uzun süredir kullanıyorum eski cfwnizi 1 kere bile yarı yolda bırakmadı. :)

yani V 40.0.003 telefona, konudaki cfw yi atsam patlarmıyım kısacası.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
X6'nın yazılım sürümü (son sürüm) V40.0.002'dir. Eğer V40.0.003 CFW'de yazıyorsa yanlıştır. Yani yanlış yazmışımdır. Çünkü zamanında bir CFW'de karıştırdım herhalde sen onu kullanıyorsun.

Eğer yüklersen downgrade yapmış olmazsın emin ol.

jetblacklife27

Üye
birşey soracağım şu c6 tabanlı ofw dediğiniz şeyde ofw mod paketi kullanılacak değil mi?

- - - Eklendi - - -

ev ekranı eklenebilir mi ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hamdi mert

hamdi mert

Üye
ram değeri nedir 5800 için

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye

Orjinal FW'de neyse o.

güzel arkadaşım ben en orjinal ofw yi istiyorum sırf avea daki kaçkaç servisine mesaj gelmiyor diye bu c6 ya potlanmış ofw yimi kursam acaba
bu senin paylaştığın modlar vardı ya tck finaldeki 2 versiyonada nfe ile atarsak çalışırmı

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
güzel arkadaşım ben en orjinal ofw yi istiyorum sırf avea daki kaçkaç servisine mesaj gelmiyor diye bu c6 ya potlanmış ofw yimi kursam acaba
bu senin paylaştığın modlar vardı ya tck finaldeki 2 versiyonada nfe ile atarsak çalışırmı

Buradaki C6 tabanlılar En Orjinal OFW'lerdir. İçeriklerini HİÇ ellemedim.

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye

Buradaki C6 tabanlılar En Orjinal OFW'lerdir. İçeriklerini HİÇ ellemedim.

bu senin paylaştığın modlar vardı ya tck finaldeki 2 versiyonada nfe ile atarsak çalışırmı c6 portlusuna attım çalışmadı tel orj attım çalıştı ama keyf vermiyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bu senin paylaştığın modlar vardı ya tck finaldeki 2 versiyonada nfe ile atarsak çalışırmı c6 portlusuna attım çalışmadı tel orj attım çalıştı ama keyf vermiyor

Bazıları çalışır bazıları çalışmaz. Deneyerek bulman gerekiyor.

Masterthone

Masterthone

Üye
c5_03 kullanıcıları C de122 mb boş alanlı kaydırmalı ve normal c5 kilidini istediğinize göre Kullanabileceinz bir cfw yaptım son pürüzlerini bitirip bu hafta içinde yayınlayacağım :) c5-03 Devrim Jübilem Olacaktır... V23 için...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
c5_03 kullanıcıları C de122 mb boş alanlı kaydırmalı ve normal c5 kilidini istediğinize göre Kullanabileceinz bir cfw yaptım son pürüzlerini bitirip bu hafta içinde yayınlayacağım :) c5-03 Devrim Jübilem Olacaktır... V23 için...

Çok iyi bir jubile olacak gerçekten :)

kaplonbaa

Üye
Dostum n97 için c6 fw sinde bir sorun yok değil mi?Ve nasıl kuracağım analatabilir misin?Hiç bilmiyorum.

Üst Alt