Sadece Hackli Orjinal OFW'ler + C6 Tabanlı Orjinal Hackli OFW'ler | Tüm RM'ler

Sponsorlu Bağlantılar

DoomOcculta

DoomOcculta

Üye
C6 Port Tabanlı N97'lerde Fm Transmitter çalışmıyor diye bişiler okumuştum. Çalışıyormu ? Ona göre C6 olanını indirmeyi düşünüyorum. Teşekkürler..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
N97 kullanmadığım için deneyemiyorum (:

eskbxl

eskbxl

Üye
oncelikle cok tesekkur ederim bir sorum olacak ben ¨Nokia C6 V42.0.004 Orjinal FW Hackli ¨ indirdim yanliz benim telefon azerty kilavyeli one gore ayarlamak mumkunmu anladigim kadari ile bu rof2 quwerty kilavyeli simdiden tesekkur ederim
ozel mesajda atabilirsiniz.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Azerty klavye için google da araştırma yap derim. Yama, mod vs. olması lazım.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
azerty klavye ne ya ?

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Fransızcaymış ama :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Aman boşver :D

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
nede olsa bizde klavye yok :D

eskbxl

eskbxl

Üye
Azerice klavye galiba. Nasıl bizim Türkçe Q klavye varsa onda da öyle.

evet aynen rambo dedigin gibi turkiyedeki telefonlarda kilavye siralamasi quwerty bendeki telefonda ise azerty yani harf ve kullanilan isaretlerin yerleri biraz farkli

---------- Eklendi @ 22:14:50 ---------- Yazıldı @ 22:09:39 ----------

Azerty klavye için google da araştırma yap derim. Yama, mod vs. olması lazım.

daha once cok arastirdim bu rof2 de bir yerde dosyayi deyistiriyorsun bu yuzden zor oldugu icin fransizcanin rof2 sine turkce okuma dilini ekledim ama tam anlami ile olmadi galiba hard format attigimda telefon beyaz ekranda kitleniyor kaliyor bataryayi sokmek zorunda kaliyom onun icin sizin gibi ustalarin yaptiklarini kullanmak istiryorum

---------- Eklendi @ 22:16:22 ---------- Yazıldı @ 22:14:50 ----------

Fransızcaymış ama :D

evet fransizca

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
C6 Port Tabanlı N97'lerde Fm Transmitter çalışmıyor diye bişiler okumuştum. Çalışıyormu ? Ona göre C6 olanını indirmeyi düşünüyorum. Teşekkürler..

T.C.K v1 Final SP1 ile FM Transmitter çalışıyor!

• Beğen
Tepkiler: DoomOcculta
Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
buradaki c6 portu normal 5800 ofw mi oluyor ? Yani rofs düzenleyeceğiz sadece? Öyleyse c5 03 tuş kilit modunu atarsam sorunsuz çalışır değil mi :)

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]sağolasın usta emeğine sağlık[/SIZE][/COLOR]

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]akşam uğraşacak birşey buldum sayende barça yenilince real in maçını izlemek hoşuma gitmiyor da :D[/SIZE][/COLOR]

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Keyfine bak :pro:

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]keyif işareti nasıl yapılıyo ? :D[/SIZE][/COLOR]

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hayırdır :D

Bak keyif böyle yapılır :pro:

• Beğen
Tepkiler: katliam_7789

junior_l3oss

Üye
merhaba...
ben bilmiyorum bu flash atma olayını....
şimdi merak ettiğim mevzu şu...
ben orjinal fw üstüne yeni custom fw ya da bu hackli fw atsam....
beğenmedim diyelim tekrar orj fw işlemi nasıl yapabilirim? navifirmden indirdim orj dosyaları diyelim? sonra ne olacak? bu dosyaları sorunsuz şekilde nasıl atabilirim?
custom fw atarken yaptığımız işlemlerin aynısı mı yoksa farklı bir yol mu izliyoruz?
yani yolu farklı mı ekstra işlem farklı bir işlem gerektiriyor mu? geçiş işlemi vs var mı?
vsvs....

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Öncelikle şunu söyleyeyim: JAF ile flaşlama işlemini biliyorsan aynı mantıkla yapacaksın. Eğer OFW'yi beğeniyorsan bunu beğenmemene imkan yok. Çünkü hiçbir ayarı değiştirilmemiş bir OFW'dir. Sadece kalıcı hacklenmiştir. Yani bunu yükledikten sonra istediğin kadar hard format at telefonun hep hackli kalacaktır.

Yine de beğenmezsen navifirm'i kullanabilirsin. Forumda Modifikasyon Destek ve Orjinal FW bölümünde bir çok destek konuları mevcut.

Üst Alt