Sadece Cep Paylaşımı Yapılsın.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
    Konu Sahibi
Sadece Cep Paylaşımı Yapılsın.
Öncelikle şunu belirteyim, daha önce de başka konularda öneride bulundum, adeta suçlu ilan edildim, herkes görüşünü usulünce belirtecekse yazsın. Buradaki yaklaşımlar bile o forumun kalitesini gösterir.

Forumdaki yazılan mesajlara bakıyorum da yaklaşık % 90'ı cep telefonu hakkında, diğer bölümler adeta ölü. Bunun sebebi de daha önceleri de dile getirdiğim gibi paylaşım yasağı. Haber, teknolik haberler ve diğer konularda paylaşım yaptığınızda konunuz başka sitelerden alıntı olduğu için hemen siliniyor ve ceza uyarısı alıyorsunuz. Konunuzu sileni bile bulamıyorsunuz. Daha önce de defalarca sorup cevabını alamadığım soruyu yine sorayım: Bir haberi nasıl paylaşacağız? Tüm TV kanallarında ve diğer forumlarda serbest olan haber vb. paylaşım burada yasak. Kendi haber ajansım yok ki kendi haberimi vereyim.

Kendim upload edip kendi filigranımı koyduğum konum yine silindi. Halen forumun bazı yerlerinde kopya konular halen duruyor, bu durum kişiye göre mi değişiyor? Kimse benden bununla ilgili link istemesin, görevliler görevini yapsın.Bir otomobille ilgili haber vereceğim, hemen silinecek, bir haber paylaşacağım anında silinecek. O zaman bu bölümler neden var? Burada yasak olanlar, 9500 konum ve 16000 mesajımın bulunduğu başka büyük forumlarda teşekkür ve rep alıyor, paylaşım yapamayacaksam burada işim ne, elim kolum adeta bağlı. Günde en az 10-20 konumu bu yüzden açamıyorum.

Aslında forum şu andaki tüm bölümleriyle güzel, ancak paylaşım yasağının kaldırılarak tüm bölümleriyle aktif olan bir forum daha güzel olacaktır, eleştirilerimiz de güzele, iyiye ulaşmak için. Eğer bu sağlanmayacaksa konu başlığımda ısrarcıyım, Aslında telefonla ilgili her haber yine alıntı olacaktır. Aksi halde sadece'Neredesiniz ey millet, telefonumu düşürdüm, üsttekini büyüle vb. konuların bulunduğu bir ortamda sadece yazılanları izleyen bir durumda olmak, benim gibi paylaşımı seven biri için maalesef kötü bir durum olacaktır.

Şimdi kimse çıkıpta alıntı yasak, yorumunu kat gibi klasik cevaplar vermesin, bende o zaman alıntı yapmayıp kafamdan haber mi uydurayım, yorumcumuyum yorum yapayım, enteresan olay mı hayal edip paylaşayım derim.

Umarım bu konularda bir çözüm getirilir. Dediğm gibi her şey daha iyiye, güzele ulaşmak için.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, Alo_Azrail ve recepkurt3

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sen çok yanlış yerde takılı kalmışsın, fazla stres iyi değildir

• Beğen
Tepkiler: recepkurt3
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
    Konu Sahibi
sen çok yanlış yerde takılı kalmışsın, fazla stres iyi değildir

Bence yanlış yerde değil, tam yerindeyim, konunun çözümü için görüş bildirilecekken gereksiz mesajlardan kaçınmak lazım.:)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
This is MaXiCeP
Sitenin farkı bu :oke:

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Kesinlikle katılmıyorum :lac:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Konu içeriği için daha öncede açıklama yapılmıştı; özgün konu açamıyorsanız... kopy paste konu paylaşmayın.

Bu tür konuların foruma katkısı yok demek ki niye bu konuda diretiyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
yazmaya üşenmedin mi

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
KayraBey

KayraBey

Üye
Valla haber paylaşmak sıkıntı. Hiç bulaşmadım rahatım :D

• Beğen
Tepkiler: KARİZMATİX ve Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dede
SHS

SHS

Üye
Sen neymişsin usta 9.500 konu falan

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Kopyala yapıtırda çığır açmış ama maxicepte önünü kesiyorlar.
Hafız bak ne dicem. Samsung'ta s health uygulaması var bilirsin. Ben o uygulamayı istiyorum. İmkân dahilinde mi böyle bir istek? :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu konuda size gerekli açıklamayı yaptığımı hatırlıyorum bahadır arkadaşımız değil bizler buranın yöneticisiyiz. Kaldı ki başka forum,blog ya da her ne şekilde olursa olsun internet ortamı kurallarının bizler bağlayıcı unsuru yok. Başka forum ortamlarının da linklerini vermeyiniz. Biz nerenin ne şekilde olduğunu biliyoruz.

Bu konuda çalışmalarımızı sürüyor, aksi bir açıklama gelene kadar direk kopyalama yapıştır haber yasak !

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bu konuda size gerekli açıklamayı yaptığımı hatırlıyorum bahadır arkadaşımız değil bizler buranın yöneticisiyiz. Kaldı ki başka forum,blog ya da her ne şekilde olursa olsun internet ortamı kurallarının bizler bağlayıcı unsuru yok. Başka forum ortamlarının da linklerini vermeyiniz. Biz nerenin ne şekilde olduğunu biliyoruz.

Bu konuda çalışmalarımızı sürüyor, aksi bir açıklama gelene kadar direk kopyalama yapıştır haber yasak !

Sait abi üyelerin açtığı konulara sadece yöneticilermi cevap yazabiliyor?
Niye benim yönetici olmadığımı söyleme gereği duydun?
Yönetici gibimi yorum yapıyorum?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sait abi üyelerin açtığı konulara sadece yöneticilermi cevap yazabiliyor?
Niye benim yönetici olmadığımı söyleme gereği duydun?
Yönetici gibimi yorum yapıyorum?
Hayır değerli kardeşim arkadaş sanki yasak kararını senin verdiğin şekilde bir yorum yaptığı için yazdım silecek olsam üsteki yorumlarını da silerdim :)

Konuyu uzatmaya gerek yok az sabır bu konu ile ilgili yönetim olarak karar aşamasındayız.

Saygılarımla

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Hayır değerli kardeşim arkadaş sanki yasak kararını senin verdiğin şekilde bir yorum yaptığı için yazdım silecek olsam üsteki yorumlarını da silerdim :)

Konuyu uzatmaya gerek yok az sabır bu konu ile ilgili yönetim olarak karar aşamasındayız.

Saygılarımla

Daha önce aynı konuya aynı cevabı vermiştiniz ben sadece hatırlarmak için yazdım yoksa sizinde cevap vereceğiniz aşikar :)

Arkadaş kopy paste yapamadığı için sıkıntılı, rütbelere filan takılmış rütbe merakım olsaydı şu anda 50000 yorumu çoktan kastırmıştım heralde...
Sanırım ergen sanıyor forumdaki herkesi...
Geldiği forumda nasıl bir ortamdaysa artık burayıda öyle görüyor.

Saygılarımla

Sait abi Yorumumu ne ara sildin :D
Ben oynamıyom :(

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt