Sadece 1 uygulamanın internete girmesine izin vermek

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Sadece 1 uygulamanın internete girmesine izin vermek
Arkadaşlar yarın net paketim biticek. sadece vodafone yanımda uygulamasının internet erişim hakkı olsun istiyorum çünkü orda internet beleş. Mobil verileri aktif ettiğim an diğerlerini nasıl engelleyebilirim

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
post_deleted

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Ama Greenify le uykuya alsan da biraz sonra ekran açınca yine sistem veya bazı uygulamalar yine başlatımlıyormuydu ?
Package Disabler Pro ile isterseniz sistem uygulamalarını da devre dışı bırakabilirsiniz hem de rootsuz... ama Samsung telefon ister...
Package Disabler Pro v3.6 Türkçe

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Ama Greenify le uykuya alsan da biraz sonra ekran açınca yine sistem veya bazı uygulamalar yine başlatımlıyormuydu ?
Package Disabler Pro ile isterseniz sistem uygulamalarını da devre dışı bırakabilirsiniz hem de rootsuz... ama Samsung telefon ister...
Package Disabler Pro v3.6 Türkçe
rootlu telefonum ama samsung değil. Direkt internet ayarlarını yöneten bi pro yok mu?

memo23142314

memo23142314

Üye
Arkadaşlar yarın net paketim biticek. sadece vodafone yanımda uygulamasının internet erişim hakkı olsun istiyorum çünkü orda internet beleş. Mobil verileri aktif ettiğim an diğerlerini nasıl engelleyebilirim

android firewall yukle cihaz rotlu ise istemedigin yazimlar i engelliyor tabiki kullanmak istedigin uygulamayi sadece acmak icinde telin icindeki bazi isletim sistemleri neti kullanmasi lazim ama onlar pek kota tuketmezler sen android firewall yukle basit bi kullanimi var tum kutucuklari celtikle sadece kullanacagini yoksay

memo23142314

memo23142314

Üye
yada play storeden opera max indir hem kotani idareli kullanmana yardimci okur bulut uzerinden islem yaptigi icin hem cihazda hangi uygulama nekadar net kullanmis onu tesbit ediyor ve istediginin netini kapata biliyorsun cok basit ara yuzu var

• Beğen
vaterfa

vaterfa

Üye
root varsa xposed ve xprivacy kurarak internet erisimimi kapatabilirsim

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
Vodafone uygulaması internet olmasa bile giriyor

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Google Play den Neopardı indir oradan yapabilirsin edit bu da benim türkçeleştirdiğim Neopard : NEOPARD - Data Saving v1.0.0b21 [Türkçe]

yada play storeden opera max indir hem kotani idareli kullanmana yardimci okur bulut uzerinden islem yaptigi icin hem cihazda hangi uygulama nekadar net kullanmis onu tesbit ediyor ve istediginin netini kapata biliyorsun cok basit ara yuzu var

root varsa xposed ve xprivacy kurarak internet erisimimi kapatabilirsim
teşekkürler deneyeceğim :)

hikmet366

hikmet366

Üye
internet olmadan giriyo biliyorumda mobil veriyi açınca diğerleri net yokmuş biz girmeyelim demicek kontör gidecek :D
Kontör de gitmez Vodafone uygulaması ücretsiz ama diğer uygulamalar nete girince sıkıntı doğru yanlış düşündüm

• Beğen

CsWqIve34

Üye
iphoneler gibi uygulama internetini kapatmak istiyor galiba

• Beğen

Üst Alt