Saçlarım biraz sert sanki :hmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Saçlarım biraz sert sanki :hmmm
Arkadaşlar saçlarım biraz sert gibi ama öyle aşırı değil.yumuşak olması için ne yapmam gerekir?yorumları bekliyorum

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
yumoşla yıka

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
biraz sert kalsın daha iyi kolay kırılmaz dökülmez.

• Beğen
Tepkiler: AnqeLofHate
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
elidor kullan :ok2:

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
yumuşak saç uzun olur kulağını biraz geçecek kadar uzat sonra gece saçını yıka sabah yumuşacık olur bende böyle oluyo

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Sac bakimina tikkat et. Krem sampuan var onlari kullan.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Jack acaba ace fayda etmez mi yaw? :)

- - - Eklendi - - -

yumuşak saç uzun olur kulağını biraz geçecek kadar uzat sonra gece saçını yıka sabah yumuşacık olur bende böyle oluyo

fazla uzun saçı sevmiyorum ya da hiç denemediğimden değişik geliyor bana :)

- - - Eklendi - - -

Crazy ve hasan denemeye çalışacağım.ama biliyorum ki bu öyle kısa vadede olacak bir şey değil :)

- - - Eklendi - - -

Crazy ve hasan denemeye çalışacağım.ama biliyorum ki bu öyle kısa vadede olacak bir şey değil :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Jack acaba ace fayda etmez mi yaw? :)

- - - Eklendi - - -

fazla uzun saçı sevmiyorum ya da hiç denemediğimden değişik geliyor bana :)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

evet kısa vadede tabi değil. Şunu da ekleyeyim benim şimdiye kadar kullandığım en iyi marka elidor. Ama marka ne kadar iyi olursa olsun sadece bir tanesini saçına alıştır sürekli değişim yaparsan kepekten kurtulamazsin.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi

evet kısa vadede tabi değil. Şunu da ekleyeyim benim şimdiye kadar kullandığım en iyi marka elidor. Ama marka ne kadar iyi olursa olsun sadece bir tanesini saçına alıştır sürekli değişim yaparsan kepekten kurtulamazsin.

şimdiye kadar hep headandshoulders kullanıyordum,kepek sorunum yok Allah'a şükür.bi kere değiştirsem sorun olmaz herhalde ?

Eni Vici Vokke

Eni Vici Vokke

Üye
benimde saçım normalde çok sert ama şimdi saçımı uzattım herkes yumuşacık falan diyor :ehe

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye

şimdiye kadar hep headandshoulders kullanıyordum,kepek sorunum yok Allah'a şükür.bi kere değiştirsem sorun olmaz herhalde ?
şampuan bittiğinde clear men al o bitince head and shoulders a geri dön çünkü aynı şampuan bi süre sonra etki etmez

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ben hep clear men kullanıyorum ama saçlarım dökülüyor seyrek saçım var :dry:

viktoreznov

viktoreznov

Üye
bol bol yıka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt