Tavsiye S7 Mi Note 5 Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
S7 Mi Note 5 Mi?
Hediye Olarak Almayı Düşünüyorumda Arkadaşlar Sizce Hangi Cihaz S7 Toza ve Suya Dayanıklı Aslında Note 5 De Eski Nesil Cihaz An İtibari İle S7 Serinin Sonu Üst Seviyesi Yok Siz Ne Dersiniz?

byAndroid

byAndroid

Üye
S7

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
byAndroid

byAndroid

Üye
S-pen hariç hersey

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
5-6 ay sorna s7 de eski nesil olacak

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kamerasaki düşük ışık çekimi olarak s7 serisi harikulade. Kamera sizin için zirve olmasada olursa tipini beğendiğiniz alın performans olarak 1-2 saniye farkediyor yeni sürümler epey kaliteli android'in.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kamerasaki düşük ışık çekimi olarak s7 serisi harikulade. Kamera sizin için zirve olmasada olursa tipini beğendiğiniz alın performans olarak 1-2 saniye farkediyor yeni sürümler epey kaliteli android'in.
Note 5 Bildiğim Kadarıylada Toz ve Suya Dayanıklı Değil Neyse S7 Olsun Taştan Olsun Yine :mahcup:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
PalmerTech

PalmerTech

Üye
Kalem kullanmak istiyorsanız (benim gibi otu böceği not eden biriyseniz) Note 5 çok iyi bir cihaz. Aralarında son kullanıcının farkedeceği bir performans farkı olacağını sanmıyorum. Mesaj / Foto / Konuşma / Oyun bunlarda bariz bir fark olmayacaktır bence. Sonuçta ilk bir kaç günden sonra normal telefon kullanımına dönülüyor. Ama şekil önemli dersen, kesinlikle şimdiye kadarki en iyi tasarlanmış telefon S7 derim.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve teknolojibaronu
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kalem kullanmak istiyorsanız (benim gibi otu böceği not eden biriyseniz) Note 5 çok iyi bir cihaz. Aralarında son kullanıcının farkedeceği bir performans farkı olacağını sanmıyorum. Mesaj / Foto / Konuşma / Oyun bunlarda bariz bir fark olmayacaktır bence. Sonuçta ilk bir kaç günden sonra normal telefon kullanımına dönülüyor. Ama şekil önemli dersen, kesinlikle şimdiye kadarki en iyi tasarlanmış telefon S7 derim.
Tip Olarak Pek Hoşuma Gitmedi Niye Diyecek Olursan Biraz Küçük Onunda Nedeni Sanırım S7 Edge Onunla Aynı Büyüklükte Olsa Bu Sefer Edge Satmaz Görünen S7 Bakalım Hayırlısı :)

Üst Alt