S7 için ekran koruyucu

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
S7 için ekran koruyucu
Arkadaslar selam s7 için ekran koruycu önericek varmı.Gözlemlerim sonucu gözlemlediğim şey kenarlar hafif kavisli olduğu için 3d cam ekran yok plastik cam karışımı garip garip şeyler var.jelatin kullansam korurmu korumazmı onu düşünüyorum kenarları kapatmayan camda nasıl olur bilmiyorum hava kalır bence çirkin durur.siz neler kullanıyorsunuz varmı tavsiyeleriniz.teşekkürler

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Ben soktum atim kardesim bitane esnek taktirdim heryani kapatti ama ekranda cok kotu gozukuyodu soktum attim ikinci defa taktirdim busefer plastik sert olanlardan dokunmatik ekran algilamiyodu bazi bolumlerde ayrica tam da yapişmadi verdigim parayi haram ettim soktum attim kardesim simdi koruyucusuz kullaniyorum ne olursa olsun s7 edge kullaniyorum

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: theeternal
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Bende çok ekran koruyucu denedim hepsi heba oldu. Nerden baksan 150 200 lira arası koruyuculara vermisimdir hepsi bi halta yaramıyor. Kenarlar kavisli olduğu için ya kılıf kullanmayacksn yada ekran koruyucu kullanmayacksn

• Beğen
Tepkiler: theeternal ve Kingmortall
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Hmmm anladım yani bu kavisleri kapatan cam falan yok ya jelatin ya düz kapamayan cam alcaz ozaman.spigenin 3d jelatinlerine baktımda pekte olumlu yorum yoktu

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Bnde s7 kullanıyorum söktüm attım koruyucuyu korucusuz kullanıyorum hepsi dandik ya ekranı kapatmıyo tam kapatanda sağlam değil ayrıyetten ekrana dokunduğun zaman bi tuaf oluyo ekranı hissetmiyosun

• Beğen
Tepkiler: theeternal ve Kingmortall
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Slikon Kılıf + Kırılmaz Cam Tamamdır :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam slilon kılıf kaba gösteriyormu

SM-G930F ile uygulamasından gönderildi.
Kullanmıyorum S7 Onun Adına Bişey Söylemeyeceğim Fakat Madem Kaba Gösteriyor Mu Ediyormu Diyorsunuz O Zaman Neden Bu Tarz Çabaların İçine Giriyorsun? Hatta En İyi Örnek Adamların Bazıları En İnce Tablet Alıp En Kalın Koruyucu İle Kullanıyorlar.Şimdi Sende Öyle Kalın Oluyor Ediyor Diyorsan O Zaman Hiçbişey Kullanmayacaksın yada 3 Milyara Yakın Para Verdiğin Cihazi Korumak İçin Kalın Oluşuna Katlanacaksın.Alt Üstü Bir Telefon Çok Kasmayın Bence.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Kullanmıyorum S7 Onun Adına Bişey Söylemeyeceğim Fakat Madem Kaba Gösteriyor Mu Ediyormu Diyorsunuz O Zaman Neden Bu Tarz Çabaların İçine Giriyorsun? Hatta En İyi Örnek Adamların Bazıları En İnce Tablet Alıp En Kalın Koruyucu İle Kullanıyorlar.Şimdi Sende Öyle Kalın Oluyor Ediyor Diyorsan O Zaman Hiçbişey Kullanmayacaksın yada 3 Milyara Yakın Para Verdiğin Cihazi Korumak İçin Kalın Oluşuna Katlanacaksın.Alt Üstü Bir Telefon Çok Kasmayın Bence.
Çaba içine girmedim yalnız buraya ekran koruyucu için bir şey sordum sizde kılıf dediniz.bende kılıf sevmediğim için sordum dediğinizin üzerine.ayrıca ekran koruyucunun nesi kaba gösterir merak ediyorum

SM-G930F ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt