s60v5/ diger telefonlarda sogutma taktikleri :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
estorak

estorak

Üye
telefondan o kadar sıkıldım ki artık batarya bile ısınmıyor :)

goktas19

goktas19

Üye
Ben batarya kapağını çıkartım demir olan veya demir e benzer bir şeyin üzerine koyuyorum hızlı ve etkili çözüm :)

Joker.

Joker.

Üye
arkadaşlarım alın size yüzde yüz faydalı bir soğutucu.bataryaya komple diş macunu sürüyoruz ve takıp kapağı kapatıyoruz.işte bu kadar..
Delirdin mi kardeş bari diş fırcasıyla fırcalasaydık daha temiz olurdu her ay dişçiğe götürürüz bide.D Benim fikrim telefonu kapatın ve masanın üstüne bırak.İşin komik kısmı eğer soğmzsa ılık bir duş aldırın .S

Turan

Turan

Üye
    Konu Sahibi
dus alacagina hamama gtsin guzel bi kese attirsin hem sogur hem rami temizlenir .D

Joker.

Joker.

Üye
ne para vercen hamama at çamaşır makinesine çamaşır suuyu da koy biti mikroptan eser kalmadı

nike497

Üye
kafağı açıp 5 dk üflüom xD

----------Eklendi @ 02:36:32 ---------- Yazıldı @ 02:33:12 ----------

Delirdin mi kardeş bari diş fırcasıyla fırcalasaydık daha temiz olurdu her ay dişçiğe götürürüz bide.D Benim fikrim telefonu kapatın ve masanın üstüne bırak.İşin komik kısmı eğer soğmzsa ılık bir duş aldırın .S
Aslında adam dogru soluo, pc kasasını aç içınden işlemcıyi kuçük fanıyla birlikte sök, snra onun arka tarafna bak bakim ne sürulmüs :)

kcsoft

kcsoft

Üye
taktikler iyice ilginçleşmeye başladı artık telefonlarımız korkmaya başladı :ehe

Turan

Turan

Üye
    Konu Sahibi
son dakika: sahibinın ılgnç deneylerı sonucu nokia s60v5 feci sekilde can verdi

Joker.

Joker.

Üye

Aslında adam dogru soluo, pc kasasını aç içınden işlemcıyi kuçük fanıyla birlikte sök, snra onun arka tarafna bak bakim ne sürulmüs :)
o DİŞ MACUNU DEĞİL BİKERİ ÖZEL BİR SİLİKON YAPIÇTIRICI MADE

----------Eklendi @ 13:42:02 ---------- Yazıldı @ 13:35:36 ----------

İşlemcimizi sıcaktan yalıtacak ve aşırı ısınmayı hatta yanmaktan engelleyecek olan işlemci pastamız, resim 4 de gördüğünüz gibi
hiç dİŞ macununa benzemiyor :D

anılbaran

anılbaran

Üye
evet o dıs macunu degıl bır tur sılıkon madde cogu plastıge uygulanır uzaktan kumadlaı arablarda bıle onu kullnıyolar :D

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Telefonla klimalı odada oynuyom hiç ısımıyor

kml653

Üye
way arkadas ne ilginc teknikleriniz warmis yha telden giriyorum telim tirsti wallahi

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
super yontemler .. :)

sublieutenant

sublieutenant

Üye

Isı iletken silikon pasta sürülmüş :D
işlemcideki ısıyı %0.2-0.3 kayıplarla bağlı metalle paylaşması için :oke:

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
birkaç üfürükle hallediyorum :D

caglarrock

caglarrock

Üye
Adamlar olayı aşmış abi

rapcityyy

Üye
Hem üfLüyOm Hem OynuyOm Hacı :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...