s60v5/ diger telefonlarda sogutma taktikleri :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Turan

Turan

Üye
    Konu Sahibi
s60v5/ diger telefonlarda sogutma taktikleri :)
arkadaslar cep telefonumuzda bu sicaklarda oyun oynarken veya internette gezinirken cok isindigi oluyor. Peki telefonun isinmasini nasil engelliyorsunuz? Herkes taktigini yazsin.. Ben 5228 imde tibiame oynarken telefon cayir cayir yaniyor ve bundan dolayi internet yavasliyor. Cozum olarak batarya kapagini cikarip vantilatore karsi oyun oynuyorum ve bayagi faydasi oluyor. Ya siz?

HakaN-06

HakaN-06

Üye
bataryaya zararı olmuyormu bu yöntemin. Benim taktik 5 dk wc molası :D

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
ben bataryayı çıkarıyom 5 dk içnde soguyo

anılbaran

anılbaran

Üye
ben direk 2dk ligına buz dolabına koyuyorum :D

• Beğen
Tepkiler: bluee_06, goktas19 ve By_GaBLiN
lolaman

lolaman

Üye
Telefonu buz dolabına koyuyorsun hmm arkadaşım aynı kaderi paylaşıyoruz bende bizim laptop çok ısınınca buz dolabına koyuyorum hiç bir zararı da yok :D

anılbaran

anılbaran

Üye
Telefonu buz dolabına koyuyorsun hmm arkadaşım aynı kaderi paylaşıyoruz bende bizim laptop çok ısınınca buz dolabına koyuyorum hiç bir zararı da yok :D
Aynen bi ara laptobuda koymustum :D

Turan

Turan

Üye
    Konu Sahibi
hmm...laptopu buzluga koyuyorsunuz ha. Bende bi deniyeyim:D

kcsoft

kcsoft

Üye
sizde çok ilginç yöntemler varmış :D ben fazla ısınırsa 5 - 10 dk bekliyorum

Turan

Turan

Üye
    Konu Sahibi
benim tel öyle bi isiniyoki 5/10 dk beklemeyle sogumuyo .D

trecool

trecool

Üye
çok ısınınca masaın üstüne koyup öle dewam ediyom ısı masaya dağılıyo biraz soğuma oluyo :)

estorak

estorak

Üye
​Haha ilginç taktik :D

52mrt1905

Üye
mermerin üstüne koyuyorum 2 - 3 dk içinde soğuyo :)

s_uzun

s_uzun

Üye
ısınan piller buzdolabına girip ani soğuğa maruz kalınca bozuluyor yapmayın derim. 5800 kullanıyorum cfw attığım zamanlardan beri ahım şahım bi ısınma hiç hatırlamıyorum ısınmıyo değil tabi ama önceki gibide değil. ana konuya cevap verecek olursam arka kapağı çıkartıp camın önüne koyuyorum bazen :D

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
ısıtmıyom ki soğutayım .d

Turan

Turan

Üye
    Konu Sahibi
nasil soguttuma dair foto koycam sizde koyun.D

ercan5800xm

Üye
arkadaşlarım alın size yüzde yüz faydalı bir soğutucu.bataryaya komple diş macunu sürüyoruz ve takıp kapağı kapatıyoruz.işte bu kadar..

Turan

Turan

Üye
    Konu Sahibi
ercandan ilginc taktik.d

Joker.

Joker.

Üye
arkadaşlarım alın size yüzde yüz faydalı bir soğutucu.bataryaya komple diş macunu sürüyoruz ve takıp kapağı kapatıyoruz.işte bu kadar..
Delirdin mi kardeş bari diş fırcasıyla fırcalasaydık daha temiz olurdu her ay dişçiğe götürürüz bide.D Benim fikrim telefonu kapatın ve masanın üstüne bırak.İşin komik kısmı eğer soğmzsa ılık bir duş aldırın .S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...