S60v5 Belle TopBar v3.0 [Beta] Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

sublieutenant

sublieutenant

Üye
haa o mu o :D ilk yüklediğimde aklıma gelmişti, sonra dedim o olsa niye dokunma yazsınlar, yakınlık yazarlardı :D
Türkçeye çeviren arkadaş iyi çevirmiş :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
süleymana pm attım düzeltir yakında :D

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant
yunus486

yunus486

Üye
arkadaşım format atsam düzelmez mi? ben fw atmayı bilmiyorumda.

Mert045

Mert045

Üye
Programın kendi kendine kapanma sorunu var.
Birde her açılışında ışık ayarı sıfırlaniyor.

sublieutenant

sublieutenant

Üye

yaa ışık ayarı her neyse de herhangi bir program ön planda iken tuşlar kilitlendiğinde ışıkları belli bir süre yakıp öyle kapatıyor, ışıkta dalgalanmalar yapıyor (yani ışığa tam hakim olamıyor) onu anlatmaya çalışıyorum bende, program sisteme tutunabilse çok şey yapacak ama :D
neyse belki daha geliştirirlerde ozaman kullanırız..

Haa bu arada Süleyman arkadaş, çeviri ve paylaşım için çok teşekkürler :oke: Lafımız sana değil yanlış anlaşılma olmasın da.. program yapımcılarına da değil aslında :D
program olmamış :ehe

stwnash

Üye
hackli mi olması gerekiyor tlfonun bu şekilde yüklenemiyor dedi bende.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Tuşları kilitleyip açınca programdan eser kalmıyor:) (ben ıng i kullanıyorum türkçe açılmıyor)

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Sülüman abi belle topbar 3.0 ingilizcesini yüklüyorum.Daha sonra açılıyor.Ama tuşları kitliyim açınca belle topbar zaten kullanılıyor uyarısı veriyor? Orjinal c5-03 tuş kilidini kullanıyor.Neden böyle bir hata veriyor olabilir ? 2.1 sürümünde vermiyor du :(

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Sülüman abi belle topbar 3.0 ingilizcesini yüklüyorum.Daha sonra açılıyor.Ama tuşları kitliyim açınca belle topbar zaten kullanılıyor uyarısı veriyor? Orjinal c5-03 tuş kilidini kullanıyor.Neden böyle bir hata veriyor olabilir ? 2.1 sürümünde vermiyor du :(
Bilemeyeceğim çünkü programı yapan ben değilim. Böyle hatalar olabilir. Neden diye sorarsanız zaten isimdede belli v3.0 beta sürümü. Eğer 2.1 de yapmıyorsa onu kullan. v3.0 sürümünü tam kararına ulaşınca kullanırsın. :oke:

- - - Eklendi - - -

Sorun programda türkçeleştirme ile alakası yok

haa o mu o :D ilk yüklediğimde aklıma gelmişti, sonra dedim o olsa niye dokunma yazsınlar, yakınlık yazarlardı :D
Türkçeye çeviren arkadaş iyi çevirmiş :D
içimden oraya öyle yazmak geldi bende öyle yazdım :D

yaa ışık ayarı her neyse de herhangi bir program ön planda iken tuşlar kilitlendiğinde ışıkları belli bir süre yakıp öyle kapatıyor, ışıkta dalgalanmalar yapıyor (yani ışığa tam hakim olamıyor) onu anlatmaya çalışıyorum bende, program sisteme tutunabilse çok şey yapacak ama :D
neyse belki daha geliştirirlerde ozaman kullanırız..

Haa bu arada Süleyman arkadaş, çeviri ve paylaşım için çok teşekkürler :oke: Lafımız sana değil yanlış anlaşılma olmasın da.. program yapımcılarına da değil aslında :D
program olmamış :ehe
Program daha beta sürüm. Bunu elbette kararlı sürümü çıkacaktır. Yani böyle hataları olması normal bir durum :oke: yok alınmam yav niye alınayım. Orasıda dokunma sensör kalsın boşverr :D

hackli mi olması gerekiyor tlfonun bu şekilde yüklenemiyor dedi bende.
Evet telefonun hackli olması gerekiyor. Orjinale bu tür programları kuramazsın.

Tuşları kilitleyip açınca programdan eser kalmıyor:) (ben ıng i kullanıyorum türkçe açılmıyor)
Programda bazen hatalar veriyor ama sadece c5-03 de tuşları kapatıp açınca böyle bir sorun oluşuyor. Diğer telefonlarda böyle bir sorun yok. Ayrıca topbarın ingilizcesi açılıyorsa türkçesininde kesinlikle açılması gerekir. Çünkü içinde hiçbir değişiklik yoktur. Sadece bu türkçedir. :oke:

mc.a

mc.a

Üye
skinlerin çoğunda ışık sensörü gözükmüyor ve birkaç skini seçince açılmıyor program tel reset atıyor.
Sadece bende mi var acaba bu sorun ? ve neden kaynaklanıyor olabilir ? :hmmm

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
skinlerin çoğunda ışık sensörü gözükmüyor ve birkaç skini seçince açılmıyor program tel reset atıyor.
Sadece bende mi var acaba bu sorun ? ve neden kaynaklanıyor olabilir ? :hmmm
Skinler de sorun olabilir. reset olayını bende bir kez yaşadım. Ama taktir edersiniz ki 42 tane skin var. Hepsini deneyemem.

mc.a

mc.a

Üye
evet hocam haklısın. onu kastetmemiştin yani sadece reset sorunu önemli oda programdan senin yapacagın birşey yok zaten :) (sana demedim yani skinler bozuk diye yanlış anlaşılmasın :) )

yeyen45

yeyen45

Üye
:tşk:

Atacan-

Atacan-

Üye
Sülüman kardeşim senden programa değişik skinler bekliyorum anna rengi ahengi uyumlu iconlar..Kolay Gelsin.
Hoşçakal..!!
:)

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Sülüman kardeşim senden programa değişik skinler bekliyorum anna rengi ahengi uyumlu iconlar..Kolay Gelsin.
Hoşçakal..!!
Ne tür ikonlar istediğini özelden söyle ben hallederim
Görüşürüz..!!

furkan5800

furkan5800

Üye
o değlde orjinal şarz ve batarya çubugnu nasl yok ederiz