S60v3 ve S60v5 HTTPS sitelere girememe sorununu ortadan kaldıran MOD

Sponsorlu Bağlantılar

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim bu aralar çok fazla işim olduğu için buraya uğrayamadım, amma bu mod artık çok-çok eskidi. Bunun en yeni versiyonu için çalışıyorum amma malesef hatta en son versiyon bile bir çok siteye giremeyecek... Symbian TLS 1.1-den sonrasını desteklemiyor malesef...

Ama modumu yenileyeceğim, merak etmeyin. Son versiyonla reddit sitesine girmeyi başardım.
Mesaj birleştirildi:

Bu arada hack-siz versiyon olmayacak, uğraşmaya değmiyor. Zaten 2021 yılında hacksiz Symbian cihaz kullanmak israf resmen :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Arkadaşlar benim bu aralar çok fazla işim olduğu için buraya uğrayamadım, amma bu mod artık çok-çok eskidi. Bunun en yeni versiyonu için çalışıyorum amma malesef hatta en son versiyon bile bir çok siteye giremeyecek... Symbian TLS 1.1-den sonrasını desteklemiyor malesef...

Ama modumu yenileyeceğim, merak etmeyin. Son versiyonla reddit sitesine girmeyi başardım.
Mesaj birleştirildi:

Bu arada hack-siz versiyon olmayacak, uğraşmaya değmiyor. Zaten 2021 yılında hacksiz Symbian cihaz kullanmak israf resmen :)
Hack artık farz oldu. Hacksiz bu cihazları at gitsin.

• Beğen
zaferusta

zaferusta

Üye
hackli s60v5 nokia 5800 cıhazıma verdıgınız dosyayı kurarken bu dahılı bır bılesendır dıyor bılgınıze ınsanları yanlıs yönlendirmeyelim ve bu konunun takipçisi nuru bey yaparsa o yapar bu işi

• Düşünceli
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Nuru TaşDemir nerelerdesin ?

mozen337

Üye
denendi ve başarısız

Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
Bunun s60v2 versiyonu yapılabilir mi

polatuslu44

Üye
s60 v3 mümkün değil mi? Dahili bilesen hatası verıyor. En azından tv açan uyglamaları açsa.
Mesaj birleştirildi:

s60 v3 mümkün değil mi? Dahili bilesen hatası verıyor. En azından tv açan uyglamaları açsa.

• Düşünceli

Üst Alt