S60v3 FP2 telefonlarla (6220c,n79,6710 vb...) ilgili sorularınızı sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Metin137

Metin137

Üye
6220c de program yüklerken istenen uygulama erişimine izin verilmiyor sorunu telefonu da hacklemek istemiyorum lütfen yardım

nabu

Üye
merhaba benim nokia 6710 navigatör telefonumun kamera sesini kapatmak istiyorum. ne yapmam gerek? birde blutooth dan aldığım resimleri mesaj bölümüne kayıt edilio onu direk olarak resimlerin içine atmasını sağlayabilirmiyim? çünkü mesaj bölümü telefon hafızasından kullanıo ve yer yok dio malesef..

kimse yardımcı olamıcakmı ??

volyus

Üye
benimde 6220c de sertifika hatası veriyor bazı uygulamalarda bunun sorunu nu çözebilir misiniz

kursat_123

Üye
6220c de wirells varmıve bıde kenardakı lambası ol sureklı yanıyorrr

Aydem1r

Üye
6220c de program yüklerken istenen uygulama erişimine izin verilmiyor sorunu telefonu da hacklemek istemiyorum lütfen yardım

hacklemekten korkmayın anti virüs varken içiniz rahat olsun

----------Eklendi @ 19:21:09 ---------- Yazıldı @ 19:19:39 ----------

hacklemekten korkmayın anti virüs varken içiniz rahat olsun

maxicep.com/symbian-s60v3-destek/bir-hack-yontemi-ancak-bu-kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-22-554048.html#post4018302

Metin137

Metin137

Üye
programın üzerine gelip silme tuşuna bastığımda yaklaşık 5 ,10 saniye sonra silinsin mi uyarısı geliyor bunun sebebi nedir ne kadar format ve hard format attıysam düzelmedi

prdtr922

Üye
arkadaşlar nokia 6120c telefonumun kilit kodunu kıramıyorum yardım edebilecek varmı..

Üst Alt