S60v3 FP2 telefonlarla (6220c,n79,6710 vb...) ilgili sorularınızı sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

dEs_

dEs_

Üye
6220'leri h.a.c.k'leyemeyen arkadaşlarım öncelikle telefonlarınızın sertifikalarını alın. Daha sonra helloox 2.03 versiyonunu sertifikalandırın yani unsigned olan programı signed haline getirin. Telefonunuza yükleyin. Yüklendikten sonra. Helloox isimli uygulamayı silin rompatcher uygulamasının içine girin. Içindeki iki yamayı açık konuma getirdiğinizde istediğiniz programı kurabilirsiniz. Tel h.a.c.k'lenmiş olacaktır...

bay kıytırık

bay kıytırık

Üye
tşkler

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
    Konu Sahibi
6220'leri h.a.c.k'leyemeyen arkadaşlarım öncelikle telefonlarınızın sertifikalarını alın. Daha sonra helloox 2.03 versiyonunu sertifikalandırın yani unsigned olan programı signed haline getirin. Telefonunuza yükleyin. Yüklendikten sonra. Helloox isimli uygulamayı silin rompatcher uygulamasının içine girin. Içindeki iki yamayı açık konuma getirdiğinizde istediğiniz programı kurabilirsiniz. Tel h.a.c.k'lenmiş olacaktır...

Telefonumun sertifikası var Helloox i de yükledim telefona ama yükledikten sonra rompatcheri bulamıyorum nerde bu rompatcher??

dEs_

dEs_

Üye
Telefonumun sertifikası var Helloox i de yükledim telefona ama yükledikten sonra rompatcheri bulamıyorum nerde bu rompatcher??

Kök dizinde bulunan uygulamalar klasörünün içindeki KLASÖRÜM'ün içinde...

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
    Konu Sahibi
Kök dizinde bulunan uygulamalar klasörünün içindeki KLASÖRÜM'ün içinde...

Evet helloox o klasöre geliyor fakat rompatcher yok. Telefonun arama bölümünden de aratıyorum rompatcheri bulamıyor.:bilmm

dEs_

dEs_

Üye
Evet helloox o klasöre geliyor fakat rompatcher yok. Telefonun arama bölümünden de aratıyorum rompatcheri bulamıyor.:bilmm

Yüklenemiyor. O yüzden yedeklerini alıp tele format at, hafıza kartını biçimlendir ve tekrar yüklemeyi dene...

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
    Konu Sahibi
öyle kalsın daha iyi şimdi format atınca ne kadar yüklü program varsa silinecek tekrar yüklemem gerekecek uğraştırır... Zaten şuan da sertifikalayarak yükleyebiliyorum.:oke:

ibodigital

Üye
Merhaba benim nokia 6710 navigator'ım var. Telefonun güvenlik kodunu unuttum. İlk sayfada verdiğiniz siteden imei girip verdiği kodu yazmayı denedim ancak kabul etmedi. Bu kodu nasıl sıfırlayabilirim? Bir de telefonun menüsündeki kullanmadığım öğeleri silmenin bir yolu varmı?

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba benim nokia 6710 navigator'ım var. Telefonun güvenlik kodunu unuttum. İlk sayfada verdiğiniz siteden imei girip verdiği kodu yazmayı denedim ancak kabul etmedi. Bu kodu nasıl sıfırlayabilirim? Bir de telefonun menüsündeki kullanmadığım öğeleri silmenin bir yolu varmı?

O kod açmadıysa telefonunu formatlaman gerekli. Format olayını anlatıyorum. Telefonu açamıyorsun zaten o yüzden dosyaları yedekleyemezsin. Telefon kapalıyken (*),(3),(yeşil telefon tuşu),(Power-Açma Kapama- tuşuna) aynı anda elini hiçbirinden kaldırmadan bas. Nokia yazısı ve eller çıkana kadar bekle belki daha fazla. Formatı başlatacak ve sana ülke saat falan sorar. Bunları cevapla ve telefonun açılacak tüm ayarlar ve hafıza fabrika çıkışına döner. Yeni kilit kodun "12345". Sorun yaşarsan yazabilirsin.

Arkadaşlar TEŞEKKÜR butonunu lütfen kullanalım :)

Genç_fb_li_1907

Genç_fb_li_1907

Üye
selam kardeş bende nokia 6220c var realplayer da eskiden video açıyodu ancak şimdi açmiyo ses var görüntü yok bi yardım edersen sevinirim

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
    Konu Sahibi
Arada bir bende de oluyordu realplayerda bu sorun ama telefonu kapatıp açınca düzeliyordu. Sende düzelmiyorsa Menü>Ayarlar>Uygulama yöneticisinden Realplayeri kaldırıp tekrar yükleyebilirsin. Realplayeri sitenin s60v3 Uygulamalar>Fotoğraf ve Video oynatıcılar kısmında bulabilirsin.

maskesiz69

Üye
Merhabalar Arkdaslar Benim 6220 classic bi tlefonum var internetten mp4 film indiriyorum neden çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz telefonun özelliklerine baktıgımda mp4 destekli diyo ama mp4 film atıyorum çalışmıyorum yalnız telefonun videolar bölümündede mp4 video war orjinalinde yani bana yardımcı olursanız sevinirim ...

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
    Konu Sahibi
Filmi direk indirip telefona yüklersen açmayabilir, çoğu zaman açmaz. Bu yüzden internetten bir video converter indirirsen, indirdiğin filmi bilgisayarında telefona uyumlu hale getirip o şekilde tekrar telefona atarsın. Telefona uyumlu olarak da mp4 o olmazsa 3gp deneyebilirsin.

silentattack

silentattack

Üye
merhaba benim bi e65 im var. bi ara secman diye bi program yükledim. ondan sonra s60v3 uygulamaları oyunları temaları kabul etmiyo sadece javaları kabul ediyo. yardımcı olabilir misin lütfen ? şimdiden teşekkürler :oke:

USAForever

USAForever

Üye
n96 .sisx tema lazım
teşekkürler

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
    Konu Sahibi
merhaba benim bi e65 im var. bi ara secman diye bi program yükledim. ondan sonra s60v3 uygulamaları oyunları temaları kabul etmiyo sadece javaları kabul ediyo. yardımcı olabilir misin lütfen ? şimdiden teşekkürler :oke:

Sorunun bu programdan kaynaklandığını düşünüyorsan Ayarlar>Uygulama Yöneticisinden programı kaldırabilirsin

----------Eklendi @ 16:06:33 ---------- Yazıldı @ 16:03:47 ----------

n96 .sisx tema lazım
teşekkürler

Sorunun yeri burası değil :off:
Symbian S60v3 Tema İstekleri buraya bakmayı dene

Okkani-54

Üye
n82 kullanıcısıyım .opera mobile yi tele kurdum ama tam açılırke tekrar menüye geri atıyo bana yardım edebilir misiniz?

karansa

karansa

Üye
<br />
<br />
Benim telefonumda 6710 Navigator Telefonuna indirdiqin uyqulamaları uygulama yonetcısi yuklu uyqulamalar seceneqnden sleblrsn

nabu

Üye
merhaba benim nokia 6710 navigatör telefonumun kamera sesini kapatmak istiyorum. ne yapmam gerek? birde blutooth dan aldığım resimleri mesaj bölümüne kayıt edilio onu direk olarak resimlerin içine atmasını sağlayabilirmiyim? çünkü mesaj bölümü telefon hafızasından kullanıo ve yer yok dio malesef..

fatih254

Üye
java oyunların hicbirini oynayamıyorum nerdeyse niye ?
özellikle sensorlü java oyunlarını.
bide sensorlu swf flash dosyaları var onları acıyor ama sensorlu yerini oynatmıyor.
mesela top var diyelim sensorle oyana buyana gidecek. ama duruyo oyle swfde sensor calısmıyo yani

Üst Alt