s60 Lara Kolay Vede Etkili Format Kesin Çözüm..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeRBeDeRBeLa

Üye
    Konu Sahibi
SeLam ArkadaşLar Forumdaki ilk Mesajımı Ve Yardımı Açıyorum Eminimki Bunu Bilenlerin Olduğu Kadar Bilmeyenlerde Vardır..!!

ilk önce Telefondan Hafıza Kartınızı Çıkartın Sonra Telefonunuz Kapalı Konumdayken *-3-Arama Tuşu-Kapatma Tuşuna 10 Sn Basılı Tutun Formatting... « yazısı çıktıktan Sonra Elinizi Tuşlardan Çekin Ve Siyah Ekranın Bitmesini Ve Telefonun Yeniden Açılmasını Bekleyin...


Not: Format işlemi s60ın özelliğine Göre 2-3 Dakika Sürebilir. Teşekkürler:yuru

Set By DeRBeDeRBeLa :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt