S6 samsung klavye sorunu ??

maskelialbay

maskelialbay

Üye
    Konu Sahibi
Uzman arkadaslar Konuya dahil olursa cok sevinirim denim telefonumun klavyesi ingilizce klavye ayarlarinda türkçe yok ne yapmam lazim arkadaslar yardim edin bana

Yazilim bilgisi

Yani Ben hangi surumu Odin ile yuklersem Bu surunu cozerim hocalarim

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Play Store'dan
- Google klavye
- Microsoft SwiftKey klavye

Bunlardan birini yükle.
Yada odin ile s6 son sürüm olan yükle.

z.turk30

z.turk30

Üye
Cihazınız İngiltere cihazı bu cihaza sakın başka sürüm vs atmaya çalışmayın cihazı düzeltmekle uğraşırsınız.Markette klavye uygulamalarıyla sorunu aşmaya çalışın.Olmazsa custom romlara bir bakın derim belki içinde Türkçe dil desteği olan bir rom bulursanız cihazı rootlayıp bu rom kurulumla Türkçe kullanabilirsiniz. XDA sitesi kaynak olarak kullanılır

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt