Öneri S6 Cihazimin Bataryası Tükendi Şarj Dayanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
S6 Cihazimin Bataryası Tükendi Şarj Dayanmıyor
Sarj Sürem Baya Düştü 1.5- 2 saat kadar full parlaklikta da kullanmıyorum ama yinede dayanmıyor.

Servise Gitsem Bataryası ni Değiştirilir mi?

@Luck Star @teknolojibaronu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bi Sıfırla Cihazi Öyle Dene Birde Belki Arka Planda Çalışan Çok Şey Vardır

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Evet uygulama çok ama hepsini Kullanıyorum müzik dinliyorum ses sistemine bağlı saat 3 şarjı bitiyor
%10 a gelio

Dün fark ettim ama öğle molasında 1 saat aktif kullandım dün toplam 2 saat 20 dk şarj süresi aldım bana az geldi

Format atmanın bir önemi yok ben bu uygulamayı yine tekrar geri yüklediğim sonuçta

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Şu pil ölmesi ekran süresi düşmesi de bir samsung'da var.G2 3 seneyi geçti 5 saat ekran süresinden aşağıya asla düşmüyor.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hızlı Şarj Ömrünü Azaltmış Belliki Kardeşim Git Serviste Bataryasını Değiştirt

MaxipmaN

Üye
Şu pil ölmesi ekran süresi düşmesi de bir samsung'da var.G2 3 seneyi geçti 5 saat ekran süresinden aşağıya asla düşmüyor.
ıphone 5 şarj tutmuyor şu an bir tek samsungmuş gerçekten, genellikle düzgün şarj edilmiş bir ıphone

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Herhangi bir ücret talep edilir mi ?

Onur K.

Onur K.

Üye
Ben de s6 kullanıyorum bugün fakültede 40dklık derste %30 sarjım gitti :D
Arada bişeyler oluyor cihaza :D şarj %1 olunca 3 4 saat gidiyor kapanmıyor bende :D İlginç

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Rootsuz Ve Garantiside Varsa Ücret Almazlar. Ama Bu Dediğim İkisinden Birisi Varsa Alırlar
hayır ben s6 almadan önce bir haber vardı 400 dolar ekran değişimi 100 dolar batarya değğişimi ücreti var diye bir haber okumuştum fiyatları tam hatırlamıyorum ama bu şekildeydi herhalde o yüzden sordum

cihazı alalı 1yıl 3 ay olmuş hep hızlı şarj ile kullandım .
Ben de s6 kullanıyorum bugün fakültede 40dklık derste %30 sarjım gitti :D
Arada bişeyler oluyor cihaza :D şarj %1 olunca 3 4 saat gidiyor kapanmıyor bende :D İlginç
aynen bendede öyle %5 geldiğinde pil sürem birden %10 oluyor yada şarjım bitiyor %0 oluyor telefon kapanıyor telefonu açıyorum %10 şarjı oluyor pil tükenmiş herhalde 1 yıl 3 ay oldu bende herhangi bir ücret isterlermi diye merak ettiğim için açtım bu konuyu ama konuya çağırdım kişiler bu konuya gelmedi tartışırız diye ama yapacak birşey yok .

byAndroid

byAndroid

Üye
Ücretsiz pil değişimi gerçekleşmesi lazım. Garantiye gönderirken 2 saatte pilim bitiyor telefonu hiç kullanamıyorum diyerekten not bırakırsanız batarya değişimi %70 olur

turkishield

turkishield

Üye
kardeş s6 şarj süresi zaten çok kötü. üç hafta falan kullandım yarım günü çıkarmıyor telefon. aynı kullanımla g2 ile gece 10a kadar gidiyor.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
kardeş s6 şarj süresi zaten çok kötü. üç hafta falan kullandım yarım günü çıkarmıyor telefon. aynı kullanımla g2 ile gece 10a kadar gidiyor.
Ben her koşulda akşama kadar şarjı dayanıyordu sabah 8 akşam 7 dediği zaman şarj bitiyordu
Ücretsiz pil değişimi gerçekleşmesi lazım. Garantiye gönderirken 2 saatte pilim bitiyor telefonu hiç kullanamıyorum diyerekten not bırakırsanız batarya değişimi %70 olur
İşte benim aklımı kurcalayan da o işte ne demem lazımda pil ücretsiz değişmeli normal kapaklı telefon olsa değişir ama bu biraz zor

Format atıp geri vermelerinden korkuyorum

metinmert06

Üye
Bir kez ücretsiz değiştirme hakkın var diye biliyorum Samsung söylemişti s6 çıktığında

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avast

avast

Üye
hayır ben s6 almadan önce bir haber vardı 400 dolar ekran değişimi 100 dolar batarya değğişimi ücreti var diye bir haber okumuştum fiyatları tam hatırlamıyorum ama bu şekildeydi herhalde o yüzden sordum

cihazı alalı 1yıl 3 ay olmuş hep hızlı şarj ile kullandım .

aynen bendede öyle %5 geldiğinde pil sürem birden %10 oluyor yada şarjım bitiyor %0 oluyor telefon kapanıyor telefonu açıyorum %10 şarjı oluyor pil tükenmiş herhalde 1 yıl 3 ay oldu bende herhangi bir ücret isterlermi diye merak ettiğim için açtım bu konuyu ama konuya çağırdım kişiler bu konuya gelmedi tartışırız diye ama yapacak birşey yok .
Üstadım aynı sorun bendede var %10 a düşünce pat diye %3 diyor *#0228# yapıp kalibre et dediler bi orumda denedim bakalım olurmu bilmiyorum denemem lazım batarya sağlıg iyi gözüküyor çünkü programla ölçünce

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım aynı sorun bendede var %10 a düşünce pat diye %3 diyor *#0228# yapıp kalibre et dediler bi orumda denedim bakalım olurmu bilmiyorum denemem lazım batarya sağlıg iyi gözüküyor çünkü programla ölçünce
Ben onu yapmıştım bir 90 oluyor bir 70 e iniyor hangisine inanayım

avast

avast

Üye
Ben onu yapmıştım bir 90 oluyor bir 70 e iniyor hangisine inanayım

Üstadımkodu girip quick start dediginizde ektan kapanıp açılacak bunu batarya sabit kalana kadar yapın bende 56 dayken yaptım 64 oldu bi 10 defa faa tekrarladım 60 61 arasında gitmeye başladı sonunda 2 defa peş peşe sabit kalınca bıraktım

3onur5

3onur5

Üye
s6 ya yakışmadı böyle bir şey zamanında iphone 5 ile bile 7-9 saat arası ekran kullanım süresi aldığım oldu

Üst Alt