Telefon Tavsiyesi S5mini mi ? LG2 Mini mi ? Nexus 5 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

berk bilgin

berk bilgin

Üye
    Konu Sahibi
nexus 5 de düşünüyorum
Ah be 64GB LIK olanı olsaydı hemen alırdım
Aslında Nexus 5 en iyi > tartışmasız <

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Performans için zaten Nexus 5 alayından iyi, hiçbirinin şansı yok. LG G2 Mini'yi ele zaten normal LG G2 desen neyse derim de zaten fiyat olarak uçuk değil herneyse. Ancak farklı teknolojiler birarada olsun istiyorsan Galaxy S5 Mini alabilirsin. Neticede kötü telefon değil. Hatta dün 3. defa inceledim Teknosa'da Ekranı mükemmel, ön kamerası ortalamanın üstünde Selfie fotoğraflar çekebiliyor, sistem akıcı baya ama zamanla nolur bilemem ancak performans anlamında seni üzeceğini sanmıyorum. Farklı teknolojiden kastım da parmak izi tarayıcısı, su/toza karşı dayanıklılık, kalp atış sensörü bunların gerekliliği kişiden kişiye değişir ancak S5 Mini'nin bu modeller arasında en zengin özelliklere sahip olduğu da su götürmez bir gerçek bana göre tasarım-kalite açısından da bunlar arasında en iyisi çünkü telefonda metalimsi bir hava var eline aldığında baya sağlamlık hissi veriyor plastik hissi vermiyor ki ben Samsung telefonlarının kasalarını hiç sevmem ancak Alpha ve S5 Mini gerçekten hoşuma gitti.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
berk bilgin

berk bilgin

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery 2 Teknik Özellikleri: 5 inç IPS Full HD Ekran 140,4 x 69,1 x 7.9 mm
boyutlarında ve 130 g
ağırlığında 13MP Hızlı Flaşlı Kamera,
5MP Selfie Kamera MediaTek MT6592T 8
Çekirdekli 2 GHz Cortex-A7
işlemci 16 GB Artırılabilir Hafıza (32
GB’a kadar) ve 2 GB Ram 3G Görüntülü Görüşme Tek Sim Kart Android 4.4.2 KitKat

berk bilgin

berk bilgin

Üye
    Konu Sahibi
Evet sonunda istedigm telefonu buldum GMD 2 + Plus yeni çkmış GMD 2 yle aynı özelliklerde 2 özellikte degişmiş artrılabilir hafıza var ve kamera iyileştirilmş ısınmada daha azmş
Ve fiyati da uygun >> 949 TL ama nexus 5 de çk iyi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Evet sonunda istedigm telefonu buldum GMD 2 + Plus yeni çkmış GMD 2 yle aynı özelliklerde 2 özellikte degişmiş artrılabilir hafıza var ve kamera iyileştirilmş ısınmada daha azmş
Ve fiyati da uygun >> 949 TL ama nexus 5 de çk iyi
Aldın mı? Bataryası nexus 5 ten kötüyse nexus 5 ten vazgeçeme derim.