S5620 monte hero mod 1.7 + navigasyon + türkçe firmware ( kendi uploadım)

Sponsorlu Bağlantılar

by_brian

Üye
ya oluomu corbyye olursa denicem :D

Respective

Üye
telefonun sürümü JTJL2 sorun olurmu ve yükledikten sonra android uygulamaları çalışır mı

Kurarken hafıza kartını ve sim kartı çıkartmak gerekiyor mu

Faraza42

Faraza42

Üye
Saçmalama s5620 nin fw si corby e olması mantıklı geliyor mu sana :)

ozan_ronal

Üye
sonra hero moddan eski versiyona yani normal qwerty kalvyeli versiyona dönebilirmiyiz?

by_brian

Üye
ya öle diosun ama hiçbiryerde frmware bulamadım corby için ne android nede başka bir sistem için !

NighT_StaR

Üye
Öncelikle Teşekkürler Gayet Güzel Çalışıyor Yalnız Bana Çok Karışık Geldi Eski Haline Nasıl Çevirebilirim Bunu?

darbestyle

darbestyle

Üye
tamam kuruldu , saol arkadaşımda bana basit bir tema gibi geldi

NighT_StaR

Üye
Arkadaşlar Eski Haline Çeviremiyorum Plus Ekranı Geliyor Ne Yaptımsa Nasıl Olacak Bu İş Bilen Birileri Varmı Acaba Aranızda Yardım Edermisiniz.

vedat1907

vedat1907

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kurarken hafızakartı ve sım kartını çıkartın ayrıca bu java tabanlı bir sistem andıroit degil

telefonun sürümü jtjl2 sorun olurmu ve yükledikten sonra android uygulamaları çalışır mı

kurarken hafıza kartını ve sim kartı çıkartmak gerekiyor mu

----------Eklendi @ 22:42:17 ---------- Yazıldı @ 22:39:49 ----------

Plus ekranını kaybeymek için csc dosyasını degiştirmen lazım buda çok zor degil ama türkçe destekli csc bulmak zor ama araştır

arkadaşlar eski haline çeviremiyorum plus ekranı geliyor ne yaptımsa nasıl olacak bu iş bilen birileri varmı acaba aranızda yardım edermisiniz.

----------Eklendi @ 22:43:37 ---------- Yazıldı @ 22:42:17 ----------

----------Eklendi @ 22:45:06 ---------- Yazıldı @ 22:43:37 ----------

evet bu müm kün

sonra hero moddan eski versiyona yani normal qwerty kalvyeli versiyona dönebilirmiyiz?

----------Eklendi @ 22:46:00 ---------- Yazıldı @ 22:45:06 ----------

arkadaşlar yebir sistem üstünde çalışmaktayım yarını bekleyin android mod lu geliyo bu sefer ben den ayrılmayın

monte58

monte58

Üye
Linkler işe yaramıyor. Linkleri yeniler misin.

kenantemel

Üye
ben hero mod 1.6 yı denedim tamamen güvenli çok az kasıyor 2 tane sorun var ingilizce ve Q klavye yok bunların dışında harika...hero mod 1.6 için xeje1 fw sini yüklemelisiniz.

garfield.es

Üye
linkler kırık yeniler misin ?

senolsenol1

Üye
rusca varmi arakdaslar bunun icinde

murat_dadas

Üye
link bozuk arkadaşım ama yinede emeğine sağlık

yapmacik1

Üye
ben HtcSensation denedin telefon açılmadı eskisini tekrarkurmam gerekti

ankaraspor06

ankaraspor06

Üye
arkadaşlar yeni ve güvenilir link atabilecek varmı benim monte kendine reset atıp duruyor malum sabah işe giderkende alarm gerekiyo açılıp kapanıncada işten atılcaz ...

Üst Alt