S5233w Nasıl ?

• 10 Kasım 2010
  • 1067 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba Arkadaşlar :):) Uzun zamandır telefon almayı planlıyordum N79 la bu tel arasında kalmıştım.:islik Ama N79 un sıfırı üretilmediği için gerivazgeçtim ( 2. Ellerden Çok Çektimdee :bann: ) Sizce S5233w iyi bir seçimmi ? Kamerası , Şarjı , Yazılımı vs vs Kullanan Arkadaşlar Önerilerini Yazarlarsa Çok Çok Sevinirim .
    Saygılar ! :oke:

Yazan: Skyway
  2. 5 ay önce aldım.çok memlunum.yazılımı çok iyi.kullanışlı

3. Araştırmalarımda iyi sonuç aldım bu telefonla ilgili fakat hem eski hemde kime söylesem yüzü buruşuo! Ayrıca dokunmatiği de pek rahat değilmiş...

4. aynı fiyata nokia 5230 alırsınız..

5. s5233w'im var memnunum.ince ve zarif. iyi yönlerinden biri youtube yasağı kalkması ile artk açılıyor izlenilebiliyor bunda. kamerası gündüz süper akşam ise biraz bulanıklaşıyor.arka kapağa dikkat çabuk çizilir.mesaj q klavye ile yazılacaksa kalemle daha kolay oluyor. googledan direk resim indirebiliyorsunuz ve bunlar çok kaliteli gözüküyor.tarayıcı profillerine dikkat et ayarlanmazsa liraların gider bana olmuştu ama kablosuza bağlandınmı bilgisayarda siteler nasıl açılıyorsa o haliyle sayfa açılıyor ayrıca ebuddy bolt gibi programları rahatlıkla kullanıyosun:oke:

6. Ön ekranı da çizilmeye müsaittir güzel bi koruyucu ile kaplaman lazım teli :evet:

7. 5230 alırsın aynı paraya
    az daha bkle 5800 al ama
    x6 8 gb fiyatı düşmüş
    550 lira olmuş bence onu al pişman olmasssın

8. 5230 da wifi yok alma bence

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 04:32