S5233w Nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skyway

Üye
    Konu Sahibi
S5233w Nasıl ?
Merhaba Arkadaşlar :):) Uzun zamandır telefon almayı planlıyordum N79 la bu tel arasında kalmıştım.:islik Ama N79 un sıfırı üretilmediği için gerivazgeçtim ( 2. Ellerden Çok Çektimdee :bann: ) Sizce S5233w iyi bir seçimmi ? Kamerası , Şarjı , Yazılımı vs vs Kullanan Arkadaşlar Önerilerini Yazarlarsa Çok Çok Sevinirim .
Saygılar ! :oke:

lemonlar

Üye
5 ay önce aldım.çok memlunum.yazılımı çok iyi.kullanışlı

Zegen

Zegen

Üye
Araştırmalarımda iyi sonuç aldım bu telefonla ilgili fakat hem eski hemde kime söylesem yüzü buruşuo! Ayrıca dokunmatiği de pek rahat değilmiş...

futbol123

futbol123

Üye
aynı fiyata nokia 5230 alırsınız..

brkydrn

Üye
s5233w'im var memnunum.ince ve zarif. iyi yönlerinden biri youtube yasağı kalkması ile artk açılıyor izlenilebiliyor bunda. kamerası gündüz süper akşam ise biraz bulanıklaşıyor.arka kapağa dikkat çabuk çizilir.mesaj q klavye ile yazılacaksa kalemle daha kolay oluyor. googledan direk resim indirebiliyorsunuz ve bunlar çok kaliteli gözüküyor.tarayıcı profillerine dikkat et ayarlanmazsa liraların gider bana olmuştu ama kablosuza bağlandınmı bilgisayarda siteler nasıl açılıyorsa o haliyle sayfa açılıyor ayrıca ebuddy bolt gibi programları rahatlıkla kullanıyosun:oke:

Zegen

Zegen

Üye
Ön ekranı da çizilmeye müsaittir güzel bi koruyucu ile kaplaman lazım teli :evet:

OğuzcanAbi

Üye
5230 alırsın aynı paraya
az daha bkle 5800 al ama
x6 8 gb fiyatı düşmüş
550 lira olmuş bence onu al pişman olmasssın

Zegen

Zegen

Üye
5230 da wifi yok alma bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...