Galaxy S5 Mini S5 MINI Türkiye Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!!

Sponsorlu Bağlantılar

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
S5 MINI Türkiye Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!!
Evet, Kies veya Smart Switch üzerinden telefonu güncelleyebilirsiniz. Yakında OTA gelecektir, hayırlı olsun.

Son düzenleme:

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Yükledim ve Ram 1 GB olarak görünüyor. Sende de aynı mı?

Yükledim ve Ram 1 GB olarak görünüyor. Sende de aynı mı?
Arama kismina *#9900# yazip debug leveli high yazarsan duzelecektir.
Bu arada guncelleme yapinca telefondaki dosyalar silindimi?

Son düzenleme:
freestyleminds

freestyleminds

Üye
Debug lvl uzun vadede telefonu sifirlatir tecrübe ile sabit. Silinmedi ama telefonu ben sıfırladım. G800F avrupa versiyonunda 5.1.1 ram miktarı halen eskisi gibi.

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Debug lvl uzun vadede telefonu sifirlatir tecrübe ile sabit. Silinmedi ama telefonu ben sıfırladım. G800F avrupa versiyonunda 5.1.1 ram miktarı halen eskisi gibi.
bilemiyorum XDA DEVELOPERS ta çözümü böyle yazmışlar

ahsemetvil

Üye
ben güncellemeden pek memnun kalmadım arkadaşlar. eski kitkat sürümü daha iyiydi sanki

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hayırlı Olsun

freestyleminds

freestyleminds

Üye
ben güncellemeden pek memnun kalmadım arkadaşlar. eski kitkat sürümü daha iyiydi sanki
Fazlasıyla memnunum. Kasma donma yaşamadım denebilir. Uygulamalar arasında geçiş hızında bariz fark var. Stabil ve sorunsuz. Tam olarak sorunun ne, yazarsan yardimci olalim. Rakamlarla konusmak gerekirse antutu da kitkat surumunde 20 bin puan alirken su an 24 bin aliyorum, bu ciddi bir performans artışı sayılabilir bir güncelleme için. Ram konusundaki düşüşü samsung desteğe yazdım bir gün sonra aradılar bu konudaki memnuniyetsizligimi dinlediler. Size de aynısını yapmanızı öneririm.

ahsemetvil

Üye
Kitkat sürümüyle de kasma donma problemlerim yoktu,çok sayıda ve gereksiz uygulama kullanmıyorum.Samsung touchwiz lollipop arayüzünü pek beğenmedim. :)
Arama kismina *#9900# yazip debug leveli high yazarsan duzelecektir.
Bu arada guncelleme yapinca telefondaki dosyalar silindimi?
ve bu tam olarak nedir açıklama yapabilir misin acaba?

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
Kitkat sürümüyle de kasma donma problemlerim yoktu,çok sayıda ve gereksiz uygulama kullanmıyorum.Samsung touchwiz lollipop arayüzünü pek beğenmedim. :)

ram 1 gb e düşüyor onu çözmek için

freestyleminds

freestyleminds

Üye

Ram problemini çözersin ama 3 aya telefonda wifi çalışmama, donma ve kendini yeniden başlatma problemleri ile bogusursun ve sifirlamak zorunda kalırsın. Telefona factory reset at. Halihazırda kullanmadiğin uygulamaları devre dışı bırak. Galeri, arama kayıtlarin doluysa boşalt. Android de galeri ve arama kaydi doluluğu saçma olarak kasma yapıyor. Bunları sağladığın takdirde sorunun çözümüs olur. Birçok uygulama artık Lollipop cihazlara ayrı veriyor guncellemeleri. Ayrıca işletim sistemi mimarisinde de değişikliklere gidildi, üstüne güvenlik güncellemesi de lollipop ile birlikte s5 mini ye sunuldu. Ha ben tüm bunlari istemiyorum diyorsan geç kitkata.

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
lollipopun bir artısı yok aslında sadece görünüm değişikliği olmuş yeni gelen bir özellik yok şu heads up bildirimi beni delirtti diyebilirim
zamanla alışıcaz tabi ama

• Beğen
Tepkiler: ahsemetvil

loya23

Üye
arkadaslar kies ve smart switch uzerindende guncellemeyi basaramadim hata veriyor tavsiyesi olan???

Üst Alt