Oyun S5 Mini GTA San Andreas Kasma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mhmmd28

Üye
    Konu Sahibi
S5 Mini GTA San Andreas Kasma Sorunu
Arkadaşlar s5 mini g800hq var 4.4.2 kitkat yüklü modern combat 5 oynarken sıkıntı yaşamıyorum ama gta san andreas ayarları düşürsemde kasıyor hatta gta vice cityde de kasma yaptı yardım ederseniz sevinirim

zencibitc

zencibitc

Üye
gta vice city i bilmiyorumda gta sa nın eski versiyonunu yüklediysen kasıyo olabilir. ben xperia z2 kullanıyorum güncel sürümü yükleyince daha iyi oldu.
gta vice city i bilmiyorumda gta sa nın eski versiyonunu yüklediysen kasıyo olabilir. ben xperia z2 kullanıyorum güncel sürümü yükleyince daha iyi oldu.

mhmmd28

Üye
    Konu Sahibi
Sürümü 1.08 biraz araştırdım gpudan diyorlar gpusu adreno 305 kasma yapmaması lazım

persingel

Üye
gta san andreası bir çok cihazda denedim android ve windows phone'da az da olsa hepsinde kasma oluyor.Yalnız bu tür oyunlarda işlemci ve ram çok önemli

mhmmd28

Üye
    Konu Sahibi
Oyun s5 mini g800f modelinde yani exynoslu modelinde kasma yapmıyor en azından oynanabiliyor bende g800hq var snapdragon 400 modellisi oyun low da bile oynanmıyor

yagizuyar7

yagizuyar7

Üye
Donanım yetmemesinden kaynaklı bir durum değildir bence. Zaten GTA San And. çıktığı günden beri sayılı telefon modelinde kasan bir oyun donanım yetsede. Nedeni bilmiyorum ama uyumluluk problemi olabilir. Sanıyorum Galaxy S5'te bu kervana katılan cihazlar arasında :D

reflex

reflex

Üye
S4 minide kasmıyodu. İlginç

atakanokur

atakanokur

Üye
aynen kasıyor oynayamadım bende ağız tadıyla

mhmmd28

Üye
    Konu Sahibi
Ewt çok ilginç s4 minide adreno 305 kullanıyor ama kasma yok

mhmmd28

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar android 5.1.1 güncellemesi ile kasma sorunu yok artık medium da çok rahat oynuyor sürüm 1.08 :)