Telefon Tavsiyesi S4 Vs Note II

Sponsorlu Bağlantılar

undeathhero1

Üye
    Konu Sahibi
S4 Vs Note II
arkadaslar bir internet siresinde ikisininde yurt disi sifir fiyati 650tl hangisini alayim sizce

ouzman

Üye
S4 daha şık

furkankaya559758

Üye
Bence kesinlikle S4. Donanım olarak Note 2'den daha iyi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 2 derim çünkü sarjı daha uzun ömürlü. Note 2'nin beyazı güzel siyahı bana çok çirkin gözüktü.

MaxipmaN

Üye
Siyahı yok ki note2 nin
Daha performans ve ekran cözünürlüğü olarak s4
geri kalanlar icin note2 derim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ne grisi bilmem ama Note 2 alacak olsam bulursam mavi bulamazsam beyaz alırım [emoji1]

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
S4 al.

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
bu sorudan kavga cikabilir :D saka bir yana bildigim kadariyla s4 islemci-kamera yonunden ustun note2 nin artilari buyuk ekran s pen bana gore note 2 artik ömrunu tamamladi

MaxipmaN

Üye
bu sorudan kavga cikabilir :D saka bir yana bildigim kadariyla s4 islemci-kamera yonunden ustun note2 nin artilari buyuk ekran s pen bana gore note 2 artik ömrunu tamamladi
pil en önemli özelliği note2nin, ömrünü tamamladı diyebiliriz de 650tlye gözü kapalı alırım

PriZm

PriZm

Üye
Ekran;

Parlaklık: Note 2
Renk doğruluğu: Note 2
Keskinlik: S4

Batarya: Note 2

Ekstra Özellik;

Note 2: S-Pen
S4: Air View

Performans: S4
Kamera: S4

Diğer kalan özellikler az çok aynı ve kullanıcının normal kullanımda fark etmeyeceği farklılıklar. Custom yönünden Note 2 yeterince iyi durumda S4 nasıl bilmiyorum. Ancak her iki cihazda ömrünü RESMİ olarak tamamladı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: AHKE
Invoke

Invoke

Üye
Düzenleme***( kararsız kaldım. :D )
ama dikkat et de salatalık falan gelmesin. :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
aslında note 2 daha performanslı
s4 ün 1080p ekranına karşılık %35 kadar daha iyi bir işlemci bu da note 2 yi oyunlarda daha yüksek fps vermesine neden oluyor
eğer oyun odaklı ise 720p ile 1080p arasında ki farkı hissetmem diyorsan note 2 ama ben 3d performasnsında çok işlem gücünü kullanmak istiyorsan (artık ne yapabilirsen) s4

• Beğen
Tepkiler: AHKE

MaxipmaN

Üye
aslında note 2 daha performanslı
s4 ün 1080p ekranına karşılık %35 kadar daha iyi bir işlemci bu da note 2 yi oyunlarda daha yüksek fps vermesine neden oluyor
eğer oyun odaklı ise 720p ile 1080p arasında ki farkı hissetmem diyorsan note 2 ama ben 3d performasnsında çok işlem gücünü kullanmak istiyorsan (artık ne yapabilirsen) s4
asphalt gibi oyunlarda s4 farkını ortaya koyar, note2 cok güzel rr3 oynatıyor ama gameloft oyunlarında istediğim performans yok

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Galaxy S4 hatta mümkünse Galaxy S4 Black Edition. Beyaz Samsung görmekten gına geldi artık tabi yine de sen bilirsin :)

3onur5

3onur5

Üye
biride çıkıp dememişki 650 tl ye ne note 2 si ne s4 ü diye

ikisininde sıfırının 650 tl ye olması imkansız :D büyük ihtimal replika üründür çakma yani

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
biride çıkıp dememişki 650 tl ye ne note 2 si ne s4 ü diye

ikisininde sıfırının 650 tl ye olması imkansız :D büyük ihtimal replika üründür çakma yani
Yurt dışı diye belirtmiş zaten

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
AHKE

AHKE

Üye
asphalt gibi oyunlarda s4 farkını ortaya koyar, note2 cok güzel rr3 oynatıyor ama gameloft oyunlarında istediğim performans yok
asphalt 8 in hangi grafik ayarindayken memnun değilsin

Üst Alt