S4 Mini Şebeke Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

SonSılah55

SonSılah55

Üye
    Konu Sahibi
S4 Mini Şebeke Sorunu
S4 mini cihazim var sebeke sorunu yasiyorum anakart degisimi yapildi sebeke entegreleri degisti sorun hala cozulmedi normalde 3-4 diş ceken yerde hic cekmiyo mobil internette gezinme yapamiyorum wifida hicbir sorun yok kırsal alanda yasiyorum sehir merkezlerine gecince biraz daha dogal tepki veriyor telefon ama kirsala gecince 2-3 dis cekicegi yere sadece acil aramalar veya servis yok yazisi sorunu yazilimsal demeyin 10un ustunde custom rom denedim sorun cozulmedi donanimsala gelirsek sifir anakart takildi problem yine var telefonun arka kismindaki sebek entegreleri degisti cozum nerde acaba lutfen yardim edin bu arada sebeke modunu 2g ye alin demeyin sonuc yine ayni oluyor. YARDİM LUTFEN

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Sim kartı değiştir. Veya güvenli bi tel.tamircisinde kontrol ettir, düzeliyosa yaptır..
Yada hiç uğraşma yeni telefon al.

• Beğen
Tepkiler: saraçli55
SonSılah55

SonSılah55

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Ne telefonmuş be :)
Sana benim taktiği vereyim,
Herangi bişey çözüm yoksa dışarı çık, paramparça et at yada geri dönüşüme gönder :)

• Beğen
SonSılah55

SonSılah55

Üye
    Konu Sahibi
Ne telefonmuş be :)
Dana benim taktiği vereyim,
Herangi bişey çözüm yoksa dışarı çık, paramparça et at yada geri dönüşüme gönder :)
Benim sinirime bayag dokundu zaten asit bulabilirsem icine aticam telefonu:bottom:

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Symbianist

Symbianist

Üye
Yanlış hatırlamıyorsam bir tanıdıkta vardı bu telefondan. Tünele girip çıkınca şebeke gelmiyordu. Doğru düzgün çekiyordu. Garantiye gitti geldi birkaç defa düzelmedi. Sonunca tüketici hakları vasıtasıyla parasını geri aldı.

SonSılah55

SonSılah55

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış hatırlamıyorsam bir tanıdıkta vardı bu telefondan. Tünele girip çıkınca şebeke gelmiyordu. Doğru düzgün çekiyordu. Garantiye gitti geldi birkaç defa düzelmedi. Sonunca tüketici hakları vasıtasıyla parasını geri aldı.
S4 mini i9195 modelleri genel olarak biraz problemli sanirim

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cihaz Stock Rom'da mı ?

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
O telefon bende de şebeke hatası veriyordu en sonunda kurtuldum

• Beğen

Üst Alt