S4 veya NOTE 2 Tavsiyelerinizi alayım kardeşlerim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
    Konu Sahibi
S4 veya NOTE 2 Tavsiyelerinizi alayım kardeşlerim
Evet sevgili dostlarım sonunda nokia 808 pureview denen çöpten kurtuluyorum. ilk aylığım bugün itibari ile yatmış bulunuyor. alışverişimi yaptım kiramı ödedim ve cebime telefon için ayırdığım nakitten fazlası kaldı. şimdi siz değerli arkadaşlarıma danışmadan karar vermek istemedim fikirlerinizi önerilerinizi almak istiyorum. benim içimde s4 var lakin note 2 kullanıcıları kullandıkları cihazı inanılmaz övüyor. şimdi değerli s4 kullanıcıları ve note 2 kullanıcıları telefonlarınızdaki eksiklikleri komparizasyon şeklinde yazarsanız fikirlerinizi söylerseniz telefonumu ona göre almak istiyorum.. her zaman bir bilene sormak lazım demişler bende soruyorum. s4'mü note2'mi ?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Araştırmaya gerek yok tabiki s4 dostum. :ah

• Beğen
Tepkiler: Dracule Mihawk
ANIL

ANIL

Admin
S4 almanı tavsiye ederim. Daha iyi bir işlemci, daha iyi gpu, daha iyi ekran, daha iyi kamera, DDR3 RAM, ek yazılımsal özellikler... S4 her bakımdan üstün. Note 2'nin ekranı daha büyük sadece ama 5 inç fazlasıyla yeterli ve çok hafif olduğu için taşıma konusunda hiç sıkıntısı yok. Daha büyük bir ekran istiyorsan Note 3 beklemeni tavsiye ederim.

• Beğen
LimePie

LimePie

Üye
galaxy s4 her yönüyle note 2 den iyidir.

• Beğen
Zen17

Zen17

Üye
Düşünmen gereken tek şey bütçe kardeşim S4 özellik bakımından her yönüyle üstün Note 2 ye göre. Yukarıda da fazladan para ayırdığını belirtmişsin zaten düşünecek fazla bir şey yok S4 almalısın ;)

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize tek tek teşekkür ederim.. demin gittim S4 aldım.. şu anda doğdum doğalı symbiancı oldugum için telefonu tanımaya çalışıyorum Allah kolaylık versin bana :D

• Beğen
Tepkiler: ANIL
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt