s4 ve diyer mobil cihazlar yanıyor abi

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
s4 ve diyer mobil cihazlar yanıyor abi
beyler telefonlarda ısınma olayı artık çok büyük sorun oldu telefonu elimde tutamaz oldum telefon ısındı diye dinlendiriyorum 10 15 dk tekrar elime alıyorum 1 dk da yanıyor nolur kolay bir yöntemle çözümü varsa yani ana baba yöntem leri gibi :) :)kılf takmak yardımcı olurmu ben takınca elim dha az terliyor

KD1907

KD1907

Üye
beyler telefonlarda ısınma olayı artık çok büyük sorun oldu telefonu elimde tutamaz oldum telefon ısındı diye dinlendiriyorum 10 15 dk tekrar elime alıyorum 1 dk da yanıyor nolur kolay bir yöntemle çözümü varsa yani ana baba yöntem leri gibi :) :)kılf takmak yardımcı olurmu ben takınca elim dha az terliyor
Niye s4 ve diğer cihazlar diye ayırdınız ki?

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
samsunga konuyu açmamın nedeni s4 teki ısınma sorunu )!

KD1907

KD1907

Üye
samsunga konuyu açmamın nedeni s4 teki ısınma sorunu )!
İyide sadece s4 te yokki bu sorun neredeyse tüm akıllı telefonlarda var. Ayrıca abartmayınız bence bende bir s4 kullanıcısıyım ve telefon kolay kolay ısınmıyor bunu da belirtmek isterim

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
samsung un telefonlarının en çok ısınan telefonu S4 hatta neredeyse en çok ısınan telefon s4 samsung ısınma sorunu için yazılım güncelleştirme çıkarttı

KD1907

KD1907

Üye
samsung un telefonlarının en çok ısınan telefonu S4 hatta neredeyse en çok ısınan telefon s4 samsung ısınma sorunu için yazılım güncelleştirme çıkarttı
Telefonunuz orjinal mi? Ve nerden aldınız? Ben samsungun kendi mağazasından aldım ve telefon hiç ısınmıyor diyebilirim belkide sizin telefonunuzda bi sorun vardır?

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
tmm da gercekten 8 çekirdekli bir telefonun ısınması normal tmm da yinede günlük hayatımızda birçok sorun çıkarıyor

KD1907

KD1907

Üye
tmm da gercekten 8 çekirdekli bir telefonun ısınması normal tmm da yinede günlük hayatımızda birçok sorun çıkarıyor
Evet ama o kadarda olsun yani. Ve dediğiniz gibi telefon 8 çekirdekli ısınması normal. Eğer aşırı derecede ısınıyorsa servise gidin ücretsiz batarya değişimi yapıyolar ama eğer bataryanız şiştiyse.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım doğru söylüyorsun s4 kullananarkadaşlarımda sorun yok bende sorun var şans meselesi aynı fabrikada yan yana üretilsede bazı s4 ler ısınıyor bazıları ısınmıyor

KD1907

KD1907

Üye
arkadaşım doğru söylüyorsun s4 kullananarkadaşlarımda sorun yok bende sorun var şans meselesi aynı fabrikada yan yana üretilsede bazı s4 ler ısınıyor bazıları ısınmıyor
Aynen öyle. Teknoloji şans işi oldu artık. Bazı s4 ler kaliteli bazıları dandik çıkıyor. Ama ikisine de 2 bin lira veriyosun yazık..

weareyoung

weareyoung

Üye
Kardeş ısınması normal ancak çok fazla ısınıyorsa bataryasının ömrü tükenmiş olabilir

kaan262626

kaan262626

Üye
Çok fazla ısınıyorsa bi servisine göstermek gerekir.

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye

hocam android sürümünüz 4.2.2 ise 4.2de isinma sorunu var 4.3 ile çözdüler bu sorunu

muratvemine

muratvemine

Üye
Asiri isinma diye bir sey yok(oyun oynamiyorsan)
Sana fabrikasyon hatali bi tel geldiyse eger orasini bilemem.Garantisi varsa, ver

Üst Alt