s4 üm çok kötü bi durumda :S (şarj)

Sponsorlu Bağlantılar

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
s4 üm çok kötü bi durumda :S (şarj)
Arkadaşlaar almanyaya gittiğimde s4 19505 sürüm s4 aldım. Aradan 6 ay felan geçti telefon şarjı en fazla oynarsam 3 saat gidiyor. Hiç oynamasam 6-7 saat felan gidiyor. S4 şarj kiti aldım ondaki bataryadada aynısı oluyor lütfen yardım edin ne yapmam lazım :S

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
telefonu bi fabrika ayalarına sıfırla 1 hafta filan fazla kullanma şarjını tam bitir tam doldur. bi bataryayı kontrol et şişmiş mi diye şişmişse yeni batarya alman lazım yada servise gönder beleşe değiştiriyorlar bataryayı

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
telefonu bi fabrika ayalarına sıfırla 1 hafta filan fazla kullanma şarjını tam bitir tam doldur. bi bataryayı kontrol et şişmiş mi diye şişmişse yeni batarya alman lazım yada servise gönder beleşe değiştiriyorlar bataryayı
Elimde yeni batarya var zaten

fbdelisi58

fbdelisi58

Üye
Bu s4 lerde hep şarj sıkıntısı çıkıyor nedense . Şarj kalibrasyonu yapmayı dene kardeşim belki bi sonuç alırsın .

• Beğen
Tepkiler: mustafaytug
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Bu s4 lerde hep şarj sıkıntısı çıkıyor nedense . Şarj kalibrasyonu yapmayı dene kardeşim belki bi sonuç alırsın .

o hiçbir işe yaramıyor yinede bir denesin geçici olarak şarjı iyi gider sonra eski halinegelir

• Beğen
nokia_belle

nokia_belle

Üye
Kullandiginiz urun sahte olabilir,buda bataryaya olumsuz etki yapabiliyor ama şuda olabilir,hatali yazilima denk gelmissinizdir

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
Kullandiginiz urun sahte olabilir,buda bataryaya olumsuz etki yapabiliyor ama şuda olabilir,hatali yazilima denk gelmissinizdir
Format attim ayni sekilde devam :S orjinal urun mediamarktan aldim almanyada teli.

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Format attim ayni sekilde devam :S orjinal urun mediamarktan aldim almanyada teli.

yav bu media marktan alınan cihazlar hep sorunlu galiba bende oradan aldım aldığım günden beri pil sorunu çekiyorum birdaha almayacağım ordan

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Aldiginiz urun orjinal olabilir ama kullanilan yan urunleri,batarya kulaklik vs onlarin da sahte olma olasiligi olabiliyor ama bu zaten sonradan ek olarak urunun yaninda alinmis aksesuarlar icin gecerli,kapali kutu bir urunde riske atipta sahte urun koymalari gibi birsey olursa firmanin imajini zederler

.caner.

.caner.

Üye
Wipe atarak mı sınırladınız? Benim önerim 4 parçalı rom atın.

• Beğen
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
19505 4 parçalı rom atarsam türkçe kullanamazmıyım? :/

kullanırsin garantiden de çıkmaz bir dene istersen faydası olacaktır diye düşünüyorum sonuçta derin temizlik yapacaksin dolayısıyla şarjda iyileşme olmasi muhtemel

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
kullanırsin garantiden de çıkmaz bir dene istersen faydası olacaktır diye düşünüyorum sonuçta derin temizlik yapacaksin dolayısıyla şarjda iyileşme olmasi muhtemel
bide benim şarj aletinde sorun varmış kıpırdayınca şarj kesiliyor bide başka şarj aletiyle denedim düzelecekmi.

Üst Alt