S4 Mini Stock Roma S5 Uygulamalarını Yükleyin

Sponsorlu Bağlantılar

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Selam aleykum benim telefon s5 mini ben privv.ap klasöründen easyzerolauncher (ultra güç tasarufu ) nu sildim bilmiyerek . Bana easyzero launcher s5 mini için göndrrebilir misiniz ? Şimdi benim ultra güç tasaruf modum çalışmıyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Selam aleykum benim telefon s5 mini ben privv.ap klasöründen easyzerolauncher (ultra güç tasarufu ) nu sildim bilmiyerek . Bana easyzero launcher s5 mini için göndrrebilir misiniz ? Şimdi benim ultra güç tasaruf modum çalışmıyor
Maalesef. Gönderemem.Çünkü cihazınıza ait rom yok.Yapacağınız tek şey sammobileden tr romunu indirip odinle kurmak.Konu açıp yardım alabilirsiniz

aykal3340

aykal3340

Üye
Maalesef. Gönderemem.Çünkü cihazınıza ait rom yok.Yapacağınız tek şey sammobileden tr romunu indirip odinle kurmak.Konu açıp yardım alabilirsiniz
Kimin s5 mini telefonu varsa o istediğim dosyayı bana gönderse olmazmı bende priv-App dosyasına aktarırım ? Çünkü tr rom yok rusya var o da güvenmiyorum . Sorun çıkar

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Kimin s5 mini telefonu varsa o istediğim dosyayı bana gönderse olmazmı bende priv-App dosyasına aktarırım ? Çünkü tr rom yok rusya var o da güvenmiyorum . Sorun çıkar
Hayır tr rom eklendi.

aykal3340

aykal3340

Üye
Hani yok tr rom
Link varsa verebilir misin ?

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Hani yok tr rom
Link varsa verebilir misin ?
Model numaran SM-G800HQ Mi ? O sammobilede yok bile.
Kardeşim oyalama beni ya lütfen bilmiyorum link felan ya.Konu aç yardımcı olsunlar yeri bura değil

aykal3340

aykal3340

Üye
Hq yok ama h yüklersem bişi olmaz diyolrlar
Nasıl yaparım onu söyleyin (ultra güç tasarufu )
Tamam nerde konu açim bari bunu söyleyin

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Hq yok ama h yüklersem bişi olmaz diyolrlar
Nasıl yaparım onu söyleyin (ultra güç tasarufu )
Tamam nerde konu açim bari bunu söyleyin
Android genel desteğe aç konunu

aykal3340

aykal3340

Üye
Tamam sağol

KırcalıHolding

Üye
İzinleri rw rr nasil yapicaz

KırcalıHolding

Üye
Ben hepsini yaptım fakat devamlı durduruldu hatası alıyorum elimizdeki klavyedende olduk yokmu çözümü

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
emeğinize sağlık,tab t231 4.4.2 için de yapılabilir mi ?
tab 4 SM-T231 4,4,2

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
rica ederim. malesef tab4 hakkında bilgim yok
olmadı tab 4 mesajlar uygulaması iğrenç beğenmedim,s6 lollipop ve sizin paylaştığınızı denedim kabul etmedi,araştırdım bulamadım,var mı bir bilginiz tab 4 için sms uygulaması portlama

Üst Alt