Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

baskahmet

baskahmet

Üye
Neyse ben TR kitkat romuna devam edeyim :D Bu sammobile da indirdiğimiz dosyada kernel filan da oluyor di mi? Benim şarj ondan mı gidiyor acaba. Eski kernel kaldığı için
Romun icindeki boot.img kernel dosyasidir. Her romda kernel vardir.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
Valla beyler iphone 4 e geçiyorum samsungtan kaçın kurtulun :D ajdjjd

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
4 mü :D hacı seninki biraz attan inip taya filan binmek gibi olur :D
Kardesim 4 u fazla küçük gormeyin guncelleme durdu die kotumu saniyonuz s4 miniyede durdu guncelleme gelmicek daha yani ayni sey :D

baskahmet

baskahmet

Üye
Kardesim 4 u fazla küçük gormeyin guncelleme durdu die kotumu saniyonuz s4 miniyede durdu guncelleme gelmicek daha yani ayni sey :D
Ayni sey degil bisi farketmicek neyse hayirli olsun
Ayrica bu saatten sonra samsungu bosver de developerlerin s4 miniye destek vermeleri lazim :)

Son düzenleme:
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
4 için güncelleme çok daha önceden durdu yalnız sanırım swarm desteği bile yok yeni çıkan uygulamalrın bir çoğunuda bulabileceğini sanmıyorum bu tıpkı android 4.2.2 ye sahip bi tel almak gibi bi şey bana göre. Alıcaksan biraz daha üzerine koyup 5 falan al bari :)

• Beğen
Tepkiler: baskahmet ve nanotex
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
4 için güncelleme çok daha önceden durdu yalnız sanırım swarm desteği bile yok yeni çıkan uygulamalrın bir çoğunuda bulabileceğini sanmıyorum bu tıpkı android 4.2.2 ye sahip bi tel almak gibi bi şey bana göre. Alıcaksan biraz daha üzerine koyup 5 falan al bari :)
Yok be 4 yeter bana swarm falan kullanmiyorum zaten gerek yok :)

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan94

Üst Alt