Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

nanotex

Üye
Deep sleep sorununu açıklayabilir misin dostum?

wondermu

Üye
Onu biliyorum da sorun neydi 4.2.2deki versiyon

4.2.2 firmwarelerinde 800 mhz de takilı kalıyordu kernelden dolayı tek bende değil hemen hemen bütün s4 minilerde bunu öğrenmek için cpu spyi indirip google playden bakabilirsiniz telefon hangi frekansları daha çok harcıyor

reflex

Üye
Aynen aynen akşamları şarzın bitme sorunu o yüzden oluyodu zaten şimdi şarz çok iyi

nanotex

Üye

Aynen aynen akşamları şarzın bitme sorunu o yüzden oluyodu zaten şimdi şarz çok iyi
Yav yemin ediyorum o sorun yüzünden telefondan soğudum servise götürdüm adamın dediği şey 'telefonu dinlendirmek gerekiyor geceleri kapat android bu' yav diyorum ne alaka alarm kuruyorum geceleri. Adam ısrar ediyor dinlendir diye. Bakalım 4.4.2 gelsin biraz rahatlarız. Ama 5s alıcam orası kesin.

Tepkiler: reflex

wondermu

Üye

İyi oldu 4.4.2 de hem deep sleep yapıyor en kötü ihtimalle 384 mhzde çalışıyor

Konu Sahibi
wifi sorunu olanlar nasıl düzeltti

konu başlığında yayınlandı yazıyor güncelleme yükleyebiliyormuyuz

wondermu

Üye

bence sıkıntı yok türkiyeye de yakinda yayinlanir beklemek istemyenler rusya romunu indirip sorunsuz bir sekilde kullanabilir

bence sıkıntı yok türkiyeye de yakinda yayinlanir beklemek istemyenler rusya romunu indirip sorunsuz bir sekilde kullanabilir
evet sıkıntı yokta konu başlığı enteresan olmuş bütün s4 minilere güncelleme yayınlandı yazıyor biz Türkiye olarak bu bütünün dışındayız ....

Tepkiler: muhammettvurucu
    Konu Sahibi
başkasında wifi sorunu varmışta onun için sordum

Tepkiler: reflex

bilal72

Üye
Root için Twealroot işe yaramadı

Konu Sahibi

Konu Sahibi
Oralar etkin değil sadece şifre koyabiliyorum