S4 Mini I9190 Metal Bumper Kılıf (Yardım)

• 9 Ağustos 2014
  • 5935 Okunma
  • 30 Cevap

1. Son düzenleme: 9 Ağustos 2014
  2. Foruma hergun kitkat ile ilgili haber var mi diye giriorum duzenli olarak fakat s4 miniyle alakali konulari gozardi etmiyorum bu konuyu ve kilifi gorunce gercekten kilif cok hosuma gitti eger bi yolunu bulurda alirsan lutfen bilgilendir bende alicam harbiden cok guzel kilif. Senin attigin sitedeki tasarimlar harika ama arladasin attigida cok guzel 5s gold andiriyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Bi bilsem bende alıcam;)

4. yav ne koruması bro :D ben korumasında degılım tıpı guzellesın telefonun, telefonu bıraz daha kullanmam ıcın bı sebep olsun ben onun arayısındayım, yoksa 1. kalite replika iphone 5s almayı dusunuyorum tabı aktıf yıne s4 mını kullanırımda bi iphone 5s de kullanmadık demıyelım hesabııııına alıyım dıyorum

5. alırsan burdan banada haber ver

6. Bende s3 için alıcam harika bir şey :)

Son düzenleme: 10 Ağustos 2014
  7. s4 icinde varsa alimla bende

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Ben s3 için dün sipariş verdim. Çinden geliyor 3-5 hafta diyor gelmesinede bakalım hayırlısı :S 30 liraya patladı yaklasık :)

9. Hangi siteden ve ne cesit bi kilif siparisi verdin

Mobil cihaz ile gönderdi
    onursan bunu beğendi.
  10. Bunun aynısı işte. Ebaydan verdim.

11. Bunum aynisi dedigin hangisi, s3 icin bi link yok mu merak ettim

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. onursan bunu beğendi.
  13. ben aliminium arka kapak kullanıyorum hem wifi hem de 3g çekimi zayıflıyor ona göre plastik tercih edersen daha hayırlı

14. bu karbon fiber diye geçiyor kaldıki şuan telefonun ozellıklerını kısıtlasa dahı gorsel olarak en guzelını arıyorum yabancı sıtelerde mevcut ama kım ugrascak. ama yınede tavsıyen ıcın sagol

Jelly Beanci bunu beğendi.
Yüklüyor...
16/10/2018 - 19:38