S4 mini güncelleme sıkıntısı

Sponsorlu Bağlantılar

repstar90

repstar90

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini güncelleme sıkıntısı
Iyi günler maxicep ailesi s4 mini için 4.3 güncellemesi icin aylardir guncelleme denetle yazisina tıkanıp kalmıştım lakin bu aksam denetlemede geldi cok sukur 200 mb lik bir güncelleme indirdi ve güncellendi telefon açıldı ve hiçbir degisiklik yok telefon 4.2.2 halen sadece bir 2 program yüklenmiş ve anlamadigim bu neyin güncellemesi halen 4.2.2 ve olan 3 tane program resimdede göreceksiniz alttaki driver opera Mini play oyunlar ve samsung apps yardımlarınız için teşekkürler simdiden url= [/url]

hasaneness

hasaneness

Üye
Bende bi heyecan yaptim kk diye ama sadece uygulama geldi. Belki de sarj stabiliteyla alakalidir

repstar90

repstar90

Üye
    Konu Sahibi
Bende bi heyecan yaptim kk diye ama sadece uygulama geldi. Belki de sarj stabiliteyla alakalidir

Sanirsam dosya sayısı azalmis gibi oldu yani şöyle diyeyim virus taraması yaptim 72000 binden 65000 e inmis taramada fakat bir ios gibi olmuyor o kötü iste adamlar 6 dan 7 ye geçirdi tamamen degismis sanki görünüş bakimindan bile yeter fakat cok yavaş samsung en azindan bize kanada 4.4 kullanir bizde 4.3 bekleriz bu yüzden bile ios a gecesim var

• Beğen
Tepkiler: hasaneness

KırcalıHolding

Üye
güncellemeyi yükledim fakat root yetkisi alamıyorum güvenliği arttırmışlar yokmu bir yolu güvenliği aşmanın

wolf_34

Üye
Cm11 yükle candır rahattır istediğin zaman rahatlıkla root yaparsın hızlı 200_300 MB RAM yiyiyor