S4 Mini Dosya Kopyalama Hatası

• 22 Eylül 2013
  • 2554 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Slm arkadaşlar öncelikle yardımlarınızı bekliyorum ve şimdididen teşekkür ederim

Yeni aldığım S4 mini marka ve S4 telefonuna oyun atarken aldığım bir hata var oyunu pc den usb bağlantısı ile atıyorum ve aldığım hata şu şekilde

< Resmi açmak için tıklayın >

neden böyle bir hata alıyorum ve çözümü nedir bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler

Yazan: xmcreisx12
  2. Hep aynı dosyada hata veriyorsa dosyada bir sorun vardır, tahminimce.

3. Obb dosyalarını önce hafiza kartına kopyalayıp ordan cihaz hafızasına taşıyınız ADB sürücüleri ile alakalı durum

yaren_dede bunu beğendi.
  4. Sorun pc usb portunda pc nin arka kismindaki usb ye tak oyle dene ayni sorun bendede vardi

5. ayrı ayrı dosyalarda denedim 2 3 dosya ama aynı
    ---
    senin dediğin yöntemi uyguladım hafıza kartına atıyor ama telefon hafızasına atmıyor yine :(

6. Ozaman pcdeki usb sürücüleriniz kaldırıp tekrar kurunuz.GalaxyS4 ile aynı sorunu yaşayanlar oldu ve bu şekilde çözüldü.

7. ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim deniycem eğer yine çözüme ulaşamazsam yazarım

8. Rica ederim elimizden geldiğince yardımcı oluruz görevimiz bu :oke:

9. yok olmuyor kafayı yiycem ya zar zor telefonu aldık ona da oyun atamıyoruz nasıl olcak bu iş :)

10. Hafıza kartina yuklediginiz dosyayi cihaz icinda taşıma yapamiyormusunuz ?

Tapatalk HD ile yazılmıştır.

11. Sait abinin dedigi yontemle oluyor önce pc sen hafiza kartina at sonra telefondan dosya yoneticisi ile telefona tasi bende bu şekilde cozdum

Nextman bunu beğendi.
  12. arkadaşlar sağolun son bişi sorucam eğer yine yapamazsam sizi rahatsız etmiycem bu konu üzerinde :) şimdi önce apk dosyasını kurup sonramı atam yada apk yi kurmadanmı atam bide apk yi kurunca oyuna giremmi yoksa bitti deyip obb dosyasınımı atam ?

13. Sirasi önemli değil dostum

14. Arkadaşlar çok teşekkür ederiyorum sonunda oldu dediğiniz yöntem ile çok çok sağolun

Nextman bunu beğendi.
  15. Rica ederiz sorun çözüldüğüne göre :locked2:

yaren_dede bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 11:38