S4 Mini Dosya Kopyalama Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xmcreisx12

xmcreisx12

Üye
    Konu Sahibi
S4 Mini Dosya Kopyalama Hatası
Slm arkadaşlar öncelikle yardımlarınızı bekliyorum ve şimdididen teşekkür ederim

Yeni aldığım S4 mini marka ve S4 telefonuna oyun atarken aldığım bir hata var oyunu pc den usb bağlantısı ile atıyorum ve aldığım hata şu şekilde

neden böyle bir hata alıyorum ve çözümü nedir bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler

Invoke

Invoke

Üye
Hep aynı dosyada hata veriyorsa dosyada bir sorun vardır, tahminimce.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Obb dosyalarını önce hafiza kartına kopyalayıp ordan cihaz hafızasına taşıyınız ADB sürücüleri ile alakalı durum

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
Sorun pc usb portunda pc nin arka kismindaki usb ye tak oyle dene ayni sorun bendede vardi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ozaman pcdeki usb sürücüleriniz kaldırıp tekrar kurunuz.GalaxyS4 ile aynı sorunu yaşayanlar oldu ve bu şekilde çözüldü.

xmcreisx12

xmcreisx12

Üye
    Konu Sahibi
Ozaman pcdeki usb sürücüleriniz kaldırıp tekrar kurunuz.GalaxyS4 ile aynı sorunu yaşayanlar oldu ve bu şekilde çözüldü.
ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim deniycem eğer yine çözüme ulaşamazsam yazarım

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Rica ederim elimizden geldiğince yardımcı oluruz görevimiz bu :oke:

xmcreisx12

xmcreisx12

Üye
    Konu Sahibi
yok olmuyor kafayı yiycem ya zar zor telefonu aldık ona da oyun atamıyoruz nasıl olcak bu iş :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Hafıza kartina yuklediginiz dosyayi cihaz icinda taşıma yapamiyormusunuz ?

Tapatalk HD ile yazılmıştır.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Sait abinin dedigi yontemle oluyor önce pc sen hafiza kartina at sonra telefondan dosya yoneticisi ile telefona tasi bende bu şekilde cozdum

• Beğen
Tepkiler: Nextman
xmcreisx12

xmcreisx12

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sağolun son bişi sorucam eğer yine yapamazsam sizi rahatsız etmiycem bu konu üzerinde :) şimdi önce apk dosyasını kurup sonramı atam yada apk yi kurmadanmı atam bide apk yi kurunca oyuna giremmi yoksa bitti deyip obb dosyasınımı atam ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Sirasi önemli değil dostum

xmcreisx12

xmcreisx12

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok teşekkür ederiyorum sonunda oldu dediğiniz yöntem ile çok çok sağolun

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Rica ederiz sorun çözüldüğüne göre :locked2:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt