S3 Recovery modda kaldı yardım lütfen. (çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

NFKeskin

NFKeskin

Üye
    Konu Sahibi
S3 Recovery modda kaldı yardım lütfen. (çözüldü)
Arkadaşlar öncelikle telefonuma yönergelerle başarılı bir şekilde root attım (açtığımda SuperUser gelmişti.). Sonra neden ROM atmayı da denemiyorum dedim, geniş bir araştırma yaptım ne yapabilirim ne seçebilirim diye ondan sonra nasıl yapabilirim diye araştırdım ve adımları izledim. Her şey iyi güzel gidiyordu orda verilen tuş kombinasyonunu yaptım ve çince bir menü geldi. Recovery moda girdiriyormuş o tuş kombinasyonları. Sanırım rootdan dolayı recovery mod menüm tamamiyle Çince (ya da Japonca bilmiyorum) olmuş. Fakat yinede ne yapacağımı bildiğim için orda ZİP yazısını gördüm. Sitede denildiği gibi önce ROM un zipini açmayı denedim ama hata verdi recovery ekranına tekrar yolladı. Ben de bozuk heralde dedim telefonu baştan açayım dedim. Rebootladım ama samsung animasyonunda biraz durdu sonra bi kere daha animasyonu verdi ve recovery moda yolladı. Kaç saattir araştırmadığım site denemediğim şey kalmadı. Bir de GAPPS ı önce yapayım dedim onu zipden çıkardım o oldu fakat ROM yine çıkmadı. Telefonum açılmıyor ve ciddi anlamda endişelenmiş durumdayım. Uzun yazı için kusura bakmayın açık ve net anlatmak istedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.Arkadaşlar linkteki adımların hepsini uyguladıktan sonra telefonum açıldı. Teşekkür ederim.