galaxy m10 recovery moduna giremiyorum

Mavi Muz

Mavi Muz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar merhaba

telefonum galaxy m10 ben bu telefona root attım başarılı gitti ve sonrasında kurulum sırasında koyduğum parolayı unuttum
ondan dolayı Hard reset attım ve işlem uzun sürdüğü için baştan alıyım dedim ve birdaha hard reset attım sonra recoverydaki her şeyi yaptım ve şuanda ne yapmam gerektiğini bilmiyorum recovery girilmiyor acil yardım edin
 
Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
BIOS a girilmiyor mu ?
Siz fastboot mu demek istiyorsunuz yoksa recovery mi ?
 
Mavi Muz

Mavi Muz

Üye
    Konu Sahibi
recovery
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sanırım stock romu yüklerseniz sorununuz çözülür. Eğer bu işlerle uğraşmamışsanız hiç uğraşmayın telefoncuya verin.
 
Mavi Muz

Mavi Muz

Üye
    Konu Sahibi
uğraştım fakat hep fail verdi
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Daha çok uğraşırsanız çözülmez bir noktaya gelebilir o yüzden çok kurcalamamak gerekiyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt