S3 mini Türkiye yazılım

• 27 Mart 2013
  • 2617 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet arkadaşlar bugün böyle bir olay başına geldi demek ki yakında s3 mini güncellemesi Türkiye ye geliyor< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: boyabatlı
  2. :eek:

3. telefondan henüz indiremeyenler kies ile güncelleyebilirsiniz, ben şuanda kies üzerinden güncellemeyi başlattım :)

4. bende kies ten güncelledim 4.1.2. oldu ama fazla bir değişiklik yok.

5. 5.0 çıkmadan köklü değişiklik beklemeyin

firat1231 bunu beğendi.
  6. ben güncellemeyi yaptım hiçbir değişiklik yok, google music diye bir uygulama yüklemiş sadece başkada hiçbirşey göremedim. Farklı bir değişiklik yakalayan varsa yazarsa sevinirim.

7. Video izleyici den ekran resmi alma

yilmaz19071986 bunu beğendi.
  8. benim telefondada aynı uyarı çıktı daha önceden güncelle dediğimde telefonunuz en son güncellemelere sahip diyordu bi kaç güne telefondan indirilebilir hale gelir diye düşünüyorum

- - - Eklendi - - -

benim telefondada aynı uyarı çıktı daha önceden güncelle dediğimde telefonunuz en son güncellemelere sahip diyordu bi kaç güne telefondan indirilebilir hale gelir diye düşünüyorum

9. fotoğraflara etiket ekleme özelliği gelmiş.

10. Kies'ten güncelleme yaparsanız beklemenize gerek kalmaz.

11. Evet bir değişiklik yok ha Hasan ha kel Hasan

12. Arkadaşlar samsung türkiye daha güncellme sunmadı yurtdışı cihazlara gelen güncellemeyle karıştırmayın bu gelick olangüncellemeyi.

13. Sundu kies den güncelleniyor pek fark yok ama ne yapalım adımız hıdır elimizden gelen budur

14. Kies falan bilmem ama telefona gelsin bi yükleyelim ozamn daha rahat ve açıklayıcı konuşuruz.

15. Bende bugün cafe de işim vardı fırsat tan istifade güncelleme yaptım değişen video izlerken ekran Resmi alınıyor başkada göze çarpan birşey yok

16. Kies'e gelen güncelleme ile telefona gelen güncelleme arasında bi fark yok ki arkadaşım :)

Arkadaşında dediği gibi screenshot dışında bi değişiklik yok, hatta benim telefon artık donmaya başladı...

17. güncellemcm ozamn bn

18. Bu güncellemeyi yükleyince kilit ekranındaki su efekti kalkıyor diyorlardı. Doğru mu?

19. Evet su efekti kalkıyor bir donma başladı bu yazılım dan sonra çok uygulama yüklü fabrika ayarına da dönemem

20. aynen öyle donma başladı fakat bende format atamıyorum.... nasıl çözülecek bu sorun bilmiyorum. uygulamalarda açılmıyor....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 20:55